Skip to main content
orbea sklep dystrybutor

ENOUGH POWER

Co sprawia, że rower elektryczny Orbea Gain jest wyjątkowy?

Odpowiednie ustawienie dostarczania mocy silnika pozwala nam zwiększyć zasięg, zapewniając jednocześnie bardziej naturalną jazdę.

Koncepcja Enough Power ma kluczowe znaczenie dla naszej wizji e-rowerów szosowych. Subtelne, zintegrowane elementy sterujące i wyświetlacz w połączeniu z niemal bezgłośnym wspomaganiem usuwają elementy rozpraszające uwagę, pozwalając Ci cieszyć się jazdą.

orbea sklep dystrybutor

SILNIK

Współpraca z niemiecką firmą Mahle nad opracowaniem Enough Power była kluczem do stworzenia e-roweru Orbea Gain. Szczytowy moment obrotowy jest przekładany płynnie, sprawiając wrażenie naturalnej jazdy i dyskretnego wspomagania.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

ORBEA GAIN CARBON – SILNIK X20

Silnik Mahle X20 to najlżejszy i najbardziej kompaktowy system napędowy do rowerów elektrycznych na rynku, co czyni go oczywistym wyborem dla Orbea Gain. 55 Nm niemal bezgłośnego wspomagania zapewnia wystarczającą moc nawet na najtrudniejszych podjazdach. To wszystko zamknięte w całkowitej masie 3,2 kg, łącznie z akumulatorem 350Wh.

GAIN ALUMINIUM – SILNIK X35+

Silnik Mahle X35+ zapewnia do 40 Nm niemal bezgłośnego wspomagania. Wyrafinowany układ przeniesienia napędu zapewnia płynne, zrównoważone i niezawodne wspomaganie pedałowania, aby udoskonalić Twoje przejażdżki, nie czyniąc ich zbyt łatwymi.

orbea sklep dystrybutor

NATURALNE PEDAŁOWANIE

Ciężko pracowaliśmy nad dostarczaniem mocy i momentu obrotowego do Orbea Gain. Przeprowadzając setki godzin testów, aby uczynić go płynniejszym i mniej uciążliwym. Maksymalne wspomaganie pojawia się między 75 a 95 obr./min, czyli w rytmie, w którym pracujesz z maksymalną wydajnością. Oznacza to, że właśnie wtedy, gdy Ty dajesz najwięcej z siebie, silnik płynnie wkracza, aby wspomóc i sprawić, że Twój cel staję się bliższy.

orbea sklep dystrybutor

Rower elektryczny Orbea Gain oferuje aż do 4000M zasięgu!

Niższe zużycie energii i większa zależność od siły naszych mięśni zwiększają żywotność baterii o około 1,5x. To nie jest zwykły elektryczny rower, na którym siedzisz i polegasz na silniku; to sportowa szosowa jazda, która wyzwala prawdziwe emocje.

 

Rower Orbea Gain oferuje trzy poziomy wspomagania, dzięki czemu możesz wybrać, jak ciężko chcesz pracować.

3 OPCJETRYBÓW WSPOMAGANIA

POZIOM 1 – 7h jazdy, 4000 m przewyższeń

orbea sklep dystrybutor

POZIOM 2 – 6h jazdy, 3000 m przewyższeń

orbea sklep dystrybutor

POZIOM 3 – 4h jazdy, 1500 m przewyższeń

orbea sklep dystrybutor

LEPSZA BATERIA

Akumulator jest jednym z najbardziej widocznych elementów systemu eBike, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby znaleźć najlżejszy, najmniejszy i najbardziej dyskretny element.

ORBEA GAIN CARBON – 350W

Oszczędności wagi, jaką uzyskaliśmy dzięki nowemu roweru Orbea Gain, pozwoliła umieścić większą baterię i zwiększyć zasięg. Mimo to waga nadal pozostaje mała. Możesz praktycznie zapomnieć o poziomie naładowania baterii, chyba że planujesz wspinać się na wysokość większą niż 4000 m.

orbea sklep dystrybutor

X20 RANGE EXTENDER

Oferujemy także dodatkową baterię Range extender 171 Wh dla Orbea Gain Carbon (ale uważamy że nie będzie ci potrzebna :)). Piękno naszego modułowego akumulatora polega na tym, że na wszystkie przejażdżki, podczas których nie potrzebujesz dodatkowego zasięgu, możesz zostawić zbędną dodatkową wagę w domu.

GAIN ALUMINIUM – 250WH

Gain Aluminium wykorzystuje baterię 250 Wh, zapewniając wystarczającą moc akumulatora na większość przejażdżek. Range extender zgrabnie mieści się w koszyku na bidon i oferuje dodatkowe 208 Wh, co oznacza zwiększenie zasięgu o 70%.

orbea sklep dystrybutor

CZYSTA GEOMETRIA SZOSOWA

Jedną z najważniejszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy określaniu geometrii, jest to, że rower musi być łatwy w prowadzeniu. Dlatego postaraliśmy się, abyś jadąc na nowym Orbea Gain, miał precyzyjną kontrolę nad rowerem.

orbea sklep dystrybutor

KRÓTSZY ROZSTAW OSI

Jest bardziej responsywny.

KRÓTKI TYLNY CHAINSTAY

Dla lepszego przyspieszenia.

DOPASOWANY DO ROZMIARU

Zapewnia lepszą kontrolę bez względu na rozmiar ramy.

WIĘKSZY DROP BB

Daje lepszą stabilność.

ZRÓWNOWAŻONY REACH I STACK

Doskonała ergonomia bez uszczerbku dla komfortu podczas najdłuższych przejażdżek.

Prześwit na opony 35 mm oznacza, że Orbea Gain pasuje do Twojej wizji e-ROAD, nawet jeśli wykracza ona poza asfalt i szutr.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

ZNAJDŹ IDEALNY ROZMIAR

Aby pomóc rowerzystom znaleźć idealne dopasowanie swojego nowego Orbea Gain i zmaksymalizować komfort, dodaliśmy szósty rozmiar, dając opcje wyboru rozmiaru od XS do XXL.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

INTEGRACJA

AUTOMATYCZNE PODŁĄCZENIE SILNIKA

W rowerze Orbea Gain Carbon demontaż i montaż tylnego koła nigdy nie był tak łatwy – silnik automatycznie łączy się po włożeniu koła.

orbea sklep dystrybutor

ICR PLUS

Linki są starannie prowadzone najlepszą ścieżką – pod mostkiem i przez główkę ramy. Dzięki temu nie ocierają się o siebie i nie wydają żadnych dźwięków. Są zoptymalizowane zarówno pod kątem tradycyjnych, jak i elektronicznych systemów przerzutek.

ZINTEGROWANE OŚWIETLENIE

W pełni zintegrowane oświetlenie to kolejna funkcja poprawiająca komfort jazdy. Rower Orbea Gain jest bezpieczniejszy i bardziej funkcjonalny dzięki przednim i tylnym lampkom, które informują o Twojej obecności na drodze w dzień i w nocy. Wbudowany czujnik światła automatycznie włącza i wyłącza wbudowane oświetlenie.

orbea sklep dystrybutor

MATERIAŁY

NAJLŻEJSZE W SWOJEJ KLASIE

Żaden inny e-rower szosowy z akumulatorem o takiej pojemności nie jest lżejszy. Rower Orbea Gain idzie o krok dalej dzięki koncepcji Enough Power. W konkurencji o największy zasięg e-rower Orbea Gain nie ma sobie równych.

orbea sklep dystrybutor

CARBON OMR

Ramy OMR są zbudowane z włókna o wysokim module sprężystości i wysokiej wytrzymałości aby poprawić stosunek sztywności do masy.

HYDROFORMOWANE ALUMINIUM

Korzystanie z technologii produkcji ram aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja carbonu, gwarantuje, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie będą gorsze.

orbea sklep dystrybutor

DYNAMICZNA STRUKTURA

Podczas jazdy zdecydowana większość obciążeń jest neutralizowana przez dolną część ramy. Nie żadnych wątpliwości, że odporność na zginanie przekłada się tutaj bezpośrednio na więcej watów i bardziej dynamiczną jazdę. Dlaczego więc wiele e-rowerów szosowych naraża ten obszar na szwank?

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Kiedy jeździsz, nie widzisz tych szczegółów, ale na pewno zauważysz lepsze prowadzenie i przyśpieszenie.

Nasz system akumulatorów SBS zapewnia bezkompromisową konstrukcję dolnej rury ramy, zwiększając sztywność bez dodawania wagi. Przenosząc silnik na tylną piastę, możemy zaprojektować sztywniejszy obszar suportu, tak samo jak we wszystkich naszych rowerach szosowych. Wreszcie, 12-milimetrowa carbonowa oś przelotowa w rowerze Orbea Gain usztywnia tylny trójkąt.

INTERFEJS

Jazda na rowerze powinna być ucieczką od ekranów – czystym przeżyciem bez rozpraszania uwagi.

W oka mgnieniu, interfejs Orbea Gain powie ci wszystko, co musisz wiedzieć. Powiedz „nie” rozrywkom i „innowacjom”, które tylko oddalają cię od prawdziwych doświadczeń – nie o to chodzi w Orbea Gain.

orbea sklep dystrybutor

CENTRUM KONTROLI

Elegancka, subtelna i w pełni zintegrowana z górną rurą jednostka główna oferuje bogactwo innowacji i kontroli. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje, takie jak poziom wspomagania, poziom baterii. i status świateł.

orbea sklep dystrybutor

E-PRZEŁĄCZNIKI

Na tym praktyczność i prostota systemu Orbea Gain się nie kończy; dołączyliśmy nowe e-przełączniki, dzięki którym możesz bezpiecznie ustawić poziom wspomagania bez odrywania rąk od kierownicy.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

PULSAR NA EKRANIE

Pulsar ONE pokazuje szczegółowe dane systemowe i trasy dla rowerzystów, którzy chcą uzyskać więcej informacji. Możesz też szybko go zdjąć i skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy.

GAIN ALUMINIUM

I WOC ONE

Za pomocą prostego interfejsu iWoc ONE możesz włączać i wyłączać system, sprawdzać poziom wspomagania silnika i wyświetlać pozostały poziom naładowania akumulatora. Kolorowe oświetlenie LED sprawia, że wszystkie potrzebne informacje są na wyciągnięcie ręki.

orbea sklep dystrybutor

CZUJNIK PAS

Płynne i zrównoważone wspomaganie Gain H wymaga zaawansowanego czujnika. Dyskretny czujnik PAS prawie niewidocznie integruje się z kasetą i płynnie dostosowuje moc wyjściową do pedałowania.

orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie