Skip to main content

Historia marki Orbea została napisana przez pionierskie, odważne i zdeterminowane kobiety, które umożliwiły powstanie firmy, jaką znamy dzisiaj.

Hołd dla przeszłych, obecnych i przyszłych kobiet z Orbea

orbea sklep dystrybutor

Ponad 50 lat temu założycielki spółdzielni nie wahały się wejść w zdominowany przez mężczyzn przemysł metalowy.

ICH DETERMINACJA I WIZJA PRZYSZŁOŚCI DOPROWADZIŁY NAS DO STANIA SIĘ GLOBALNĄ MARKĄ ROWERÓW

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Z tego powodu oraz z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 8 marca chcemy podziękować wszystkim kobietom, które przyczyniły się do sukcesu Orbei. Dzięki swoim perspektywom i decyzją pomogły stać się jej bardziej konkurencyjną firmą.

PRZYSZŁOŚĆ ORBEA, PODOBNIE JAK JEJ PRZESZŁOŚĆ I TERAŹNIEJSZOŚĆ, ISTNIEJE Z KOBIETAMI LUB NIE ISTNIEJE W OGÓLE

Dziękujemy kobietom, które wkładają serce i pracę w to marzenie, które z dumą nosiły nasze logo na imprezach na najwyższym poziomie. Nie możemy też zapomnieć o kobietach, które reżyserują, projektują, malują lub montują. Ich znak jakości jest obecny w każdym z naszych rowerów.

orbea sklep dystrybutor

WIERZYMY, ŻE RÓWNOŚĆ JEST NORMĄ, A NIE WYJĄTKIEM

Ich profesjonalizm, perspektywa i podejście pomagają nam tworzyć lepsze produkty, które są bardziej otwarte i dostosowane do wszystkich typów rowerzystów.

BEZ NICH ISTOTA I WARTOŚCI ORBEA NIE BYŁYBY TAKIE SAME

orbea sklep dystrybutor

Ten film to nasz pierwszy krok w kampanii solidarnościowej, w której biorą udział kobiety i nasz Orbea Oiz. Kobiety pracujące w Orbea włożyły całe swoje serce w produkcje Oiza, który zostanie wystawiony na aukcję przez naszego importera dla południowoafrykańskiej organizacji pozarządowej I Love Boobies. Ta organizacja skupia się na zbieraniu pieniędzy potrzebnych do walki z rakiem piersi.

Edytuj zgody cookie