Skip to main content

Ludzie, pasja i wydajność: jak Orbea i Lotto Dstny połączyły siły, aby stawić czoła najtrudniejszym wyścigom na świecie?

W zawodowym kolarstwie partnerstwo ma znaczenie. Właściwy dobór ludzi, moc pasji i najlepsza technologia może odróżnić dobry zespół od świetnego, zamieniając dobry wynik w miejsca na podium.

Nowe partnerstwo Orbea i Lotto DSTNY zrodziło się z wzajemnego szacunku i wspólnych wartości, zakorzenionych w niezachwianym dążeniu do doskonałości. Wstępne rozmowy ujawniły idealne połączenie innowacyjnego podejścia: Orbea do projektowania swoich rowerów z zaangażowaniem, a Lotto Dstny do maksymalnej wydajności na zawodach.

Joseba Arizaga, menedżer ds. rowerów szosowych w firmie Orbea, natychmiast dostrzegł potencjał, dając firmie Orbea szansę zaprezentowania swojego wysokowydajnego roweru szosowego publiczności na całym świecie.

„W ciągu jednego dnia przygotowaliśmy kilka rowerów, w tym Orca Aero i Ordu, i udaliśmy się do Belgii na testy z zawodnikami Lotto Arnaudem De Lie i Victorem Campenaertsem”.

orbea sklep dystrybutor

Zobacz rowery szosowe Orbea Orca Aero

Odkryj rower triathlonowy Orbea Ordu

Aby Orbea odniosła sukces, nasze rowery musiały znaleźć się w peletonie z jedną z najlepszych drużyn, więc możliwość dołączenia do tak kultowej drużyny jak Lotto DSTNY była niezwykle ekscytująca.

Jednak zakres współpracy wykracza daleko poza wartość marketingową, a jej podstawą są wspólne cele w zakresie wydajności, pasji do wyścigów i dwustronna współpraca techniczna. Rowery budowane na zamówienie są dostosowane do potrzeb zespołu, a zawodnicy Lotto DSTNY odgrywają kluczową rolę w rozwoju zapewniającym optymalne osiągi w najbardziej wymagających wyścigach na świecie.

orbea sklep dystrybutor

Orbea Orca Aero

„Victor Campenaerts skupił się na aerodynamice i pozycji, podczas gdy Arnaud De Lie pracował nad maksymalną mocą podczas sprintu. Ich opinie pomogły nam zrozumieć ich potrzeby, ponieważ obaj jeźdźcy docenili sztywność i aerodynamikę Orca Aero” – wyjaśnił Arizaga.

„Drugiego dnia testów wjechaliśmy na welodrom i wyniki były bardzo dobre. Zespół był bardzo szczęśliwy” – dodał Enol Costales, sponsoring drogowy w Orbea.

Dziś w zawodowym peletonie logo Orbei zdobi koszulki Lotto Dstny podczas rywalizacji w największych imprezach na całym świecie, symbolizując ich wspólne dążenie do zwycięstwa w wyścigach takich jak Tour de France i Belgian Classics.

orbea sklep dystrybutor

“To partnerstwo jest wyjątkowe. To najlepsze połączenie dziedzictwa rowerowego, doskonałości i podejścia. Jeśli uda nam się utrzymać tę esencję, zapewnione zostaną maksymalne wyniki” – stwierdził Ander Olariaga, dyrektor ds. marki i komunikacji w Orbea.

W DYNAMICZNYM ŚWIECIE PRO CYCLING GŁĘBOKO ZAKORZENIONA WIĘZ POMIĘDZY ORBEA A LOTTO DSTNY JEST ŚWIADECTWEM WYJĄTKOWEJ WSPÓŁPRACY I WSPÓLNEJ AMBICJI WYŚCIGOWEGO SUKCESU.

Orbea Orca

Idealny na trasach o dużym nachyleniu, wymagających mocnej wspinaczki i odcinkach sprinterskich, model ten łączy w sobie idealną równowagę pomiędzy maksymalnym wzmocnieniem aerodynamicznym i najlepszym stosunkiem masy do sztywności, a także doskonałym prowadzeniem.

orbea sklep dystrybutor

Sprawdź rower szosowy Orbea Orca

Edytuj zgody cookie