Skip to main content
orbea sklep dystrybutor

Kierowanie rozwojem przyszłościowych eMTB wymaga odważnego podejmowania decyzji i przewidywania potrzeb rowerzystów. W firmie Orbea naprawdę wierzymy, że innowacje i rozwój produktów idą w parze z najbardziej rygorystycznymi testami. To znaczy: ewolucja wymaga ciągłych eksperymentów.

Nasze ciągłe poszukiwanie nowych horyzontów doprowadziło nas do podwojenia naszego strategicznego sojuszu z Shimano poprzez nową inicjatywę. Wspólnie opracujemy komponenty do rowerów górskich, które będą testowane w najbardziej wymagających warunkach.

To nowe partnerstwo pozwoli nam przyspieszyć rozwój naszych produktów, łącząc je z naszym głównym projektem badawczo-rozwojowym, OOLab.

orbea sklep dystrybutor

NOWE WSPÓLNE PRZEDSIĘWZIĘCIE MIĘDZY ORBEA I SHIMANO, ABY ROZWIJAĆ ROWERY ELEKTRYCZNE PRZYSZŁOŚCI

Orbea Optimization Lab

Program badawczo-rozwojowy, który uruchomiliśmy w 2022 roku, rozwija się poprzez platformę przeznaczoną wyłącznie do opracowywania i testowania najbardziej zaawansowanych rozwiązań w tej kategorii.

Ta nowa struktura pogłębi naszą wiedzę na temat systemów eMTB, przesunie granice kategorii ebike i wprowadzi nas do czołówki technologicznej.

orbea sklep dystrybutor

TWORZENIE INNOWACYJNYCH ROWERÓW WYMAGA PRZEKRACZANIA GRANIC

OOLab popchnie nasz Rise i wszystkie nasze nowe innowacje lekkich elektrycznych rowerów górskich do ekstremum.

orbea sklep dystrybutor orbea sklep dystrybutor

Będzie to nasze stanowisko testowe do opracowywania nowego silnika EP801-RS i układu napędowego DEORE XT Di2 wyposażonego w technologie AUTO SHIFT i FREE SHIFT. To laboratorium, które ma swobodę doskonalenia systemu SBS, dostosowywania geometrii i sztywności ramy naszego najlżejszego eMTB lub opracowywania lżejszych, bardziej wydajnych akumulatorów.

NASZE WYSIŁKI NA RZECZ ROZWOJU FUNKCJI RISE JUŻ PRZYNOSZĄ NAGRODY. ENDURO MAG UZNAŁ RISE JAKO „NAJLEPSZY ZAKUP”, POPIERAJĄC NASZĄ WIZJĘ, JAKI POWINIEN BYĆ ELEKTRYCZNY ROWER GÓRSKI.

orbea sklep dystrybutor

OOLab jest tworzony przez ekskluzywny zespół inżynierów z Orbea, Shimano, Oquo i HIRU, który będzie pracował ramię w ramię z doświadczonymi kolarzami, aby przesuwać granice wydajności.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

DAMIEN OTON I GABI TORRALBA BĘDĄ TESTOWAĆ PRODUKTY POWSTAŁE W RAMACH PROJEKTU. BĘDĄ RYWALIZOWAĆ W WYŚCIGACH NA WYSOKIM POZIOMIE I PODZIELĄ SIĘ SWOIMI WRAŻENIAMI Z NASZYMI INŻYNIERAMI. JULIEN BRUGEAS POPROWADZI ZESPOŁ, A JEGO DOŚWIADCZENIE BĘDZIE PODSTAWĄ DLA SUKCESU PROJEKTU.

WIEDZA WYGENEROWANA Z OOLAB OTWORZY NOWE DRZWI
POZWOLI NAM TWORZYĆ ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH ROWERÓW I POSTĘPOWAĆ W  KIERUNKU ROZWOJU IDEALNEGO EBIKE GÓRSKIEGO.

orbea sklep dystrybutor

Nasz cel jest jasny, ale ambitny: zaoferować eMTB z najlepszą technologią na świecie. Aby to osiągnąć, zapraszamy Cię do udziału w tym przedsięwzięciu.

Edytuj zgody cookie