Skip to main content

Wyjątkowe innowacje!     Nowe technologie!

Wyższa wydajność!

 

Aerodynamika, komfort, wodoodporność, odprowadzanie ciepła czy trwałość. Nasza odzież rowerowa Orbea Hiru to gwarancja nowoczesnych materiałów o najwyższej jakości.

Nie akceptujemy żadnych kompromisów, tak aby  HIRU mgło ulepszać każdą jazdę.

orbea sklep dystrybutor

Stworzone podczas zawodów         

Konkurencja na najwyższym poziomie nie akceptuje kompromisów. Tutaj wszelkie słabości są szybko wykrywane i aby wspiąć się na szczyt, trzeba je pokonać, bez względu na to, przez jakie warunki jesteśmy testowani.

Kupując odzież HIRU otrzymujesz produkt, który był testowany przez naszych zawodników we wszystkich dyscyplinach i przy każdej pogodzie.

orbea sklep dystrybutor

Testowane na szlaku

Testy na szlaku i treningu różnią się od konkurencji tym, że są bardziej subtelne, a ulepszenia są identyfikowane w niezliczonych przygodach, gdy kilometry sumują się podczas upału, zimna, wiatru i deszczu. Nasz pełen pasji zespół i szersza rodzina ambasadorów pokonują tysiące kilometrów w każdym ubraniu podczas testów. Wiele projektów i materiałów nie sprostało naszym wymaganiom.

Tylko te nieliczne są uważane za wystarczająco dobre dla HIRU.

orbea sklep dystrybutor

 

Spersonalizuj swoją odzież na wydarzenia, dla grup lub teamów

 

Niestandardowy, spersonalizowany, wysokiej jakości zestaw odzieży rowerowej?

Z HIRU to proste!

Nasz zespół projektowy może pomóc w stworzeniu stylu, który najlepiej pasuje do Twojej grupy, teamu lub wydarzenia oraz zaproponuje szeroką gamę odzieży rowerowej możliwej do spersonalizowania.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie