Skip to main content

RIDER SYNERGY: Nasza Koncepcja Roweru Elektrycznego MTB

Rider synergy jest sercem Orbea Rise; system, w którym moc, zasięg, interfejs i waga są uwzględniane wspólnie. Razem tworzą rower, który współpracuje z kolarzem, aby zapewnić mu najwyższą wydajność.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

RIDER SYNERGY POWER

To znacznie więcej niż tylko ulepszony silnik EP. Nasze oprogramowanie RS zapewnia najbardziej naturalne i wydajne wspomaganie pedałowania.

orbea sklep dystrybutor

Zasięg RIDER SYNERGY

Nasz współczynnik zasięgu dowodzi, że dzięki lżejszym rowerom, zwiększonej wydajności i większej zależności od nóg żywotność baterii wydłuża się ponad 1,5-krotnie. Oznacza to, że nasz akumulator 540 Wh jest porównywalny z akumulatorem 810 Wh w standardowym systemie ebike.

orbea sklep dystrybutor

Waga RIDER SYNERGY

Orbea Rise to jeden z najlżejszych e-rowerów w swojej klasie. Zwiększa to zasięg, a także zapewnia najbardziej naturalne prowadzenie

Orbea Rise to maszyna, która jeździ bardzo podobnie jak Twój ulubiony rower mechaniczny na szlaki.

orbea sklep dystrybutor

Interfejs RIDER SYNERGY

Odchudzenie ramy, zintegrowanie wyświetlaczy, usunięcie kabli pozwala skupić  się na estetyce.

orbea sklep dystrybutor

JEDNOSTKA NAPĘDOWA

SHIMANO EP801 RS I EP6 RS

Współpracując z Shimano, Orbea opracowała naszą zastrzeżoną elektronikę i akumulatory, podczas gdy Shimano skonfigurowało swój silnik EP8, aby działał idealnie z naszym specyficznym oprogramowaniem RIDER SYNERGY.

orbea sklep dystrybutor

Maksymalny Moment Obrotowy: 60 NM

Maksymalna Prędkość Z Wspomaganiem: 25 KM/H

Waga 2,6 KG

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

IM MOCNIEJ PEDAŁOWAŁUJESZ, TYM WIĘCEJ WSPARCIA ZAPEWNIA CI SILNIK

TO NIESAMOWICIE NATURALNE UCZUCIE, KTÓRE JESZCZE BARDZIEJ ZACHĘCA CIĘ DO PEDAŁOWANIA

orbea sklep dystrybutor

Modułowe Rozwiązania Akumulatorowe

Dwie opcje baterii pozwalają skonfigurować Orbea Rise tak, jak lubisz. Jeśli lubisz głównie przejażdżki trwające 3 lub 4 godziny, wybierz akumulator 360 Wh aby zredukować wagę i dodaj Range Extender na okazjonalne dłuższe przejażdżki. Jeśli regularnie korzystasz z całodniowych przejażdżek lub chcesz korzystać z wyższych poziomów wspomagania, wybierz akumulator 540 Wh.

Zbudowanie Lepszej Baterii

Nasze akumulatory są jedne z najlżejszych i najmniejszych dostępnych na rynku, oparte na najnowszej technologii ogniw 21700, która zapewnia wyższą szybkość ładowania i wydłuża żywotność akumulatorów. Przeorganizowanie ogniw i obudowy akumulatora pozwala nam przenieść ciężar niżej w ramie, co jeszcze bardziej poprawia obsługę.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

WYBIERZ SWOJĄ BATERIĘ

orbea sklep dystrybutor

Całkowicie Nowy Akumulator 360 Wh

Jeśli regularnie kończysz przejażdżki z dużą ilością baterii, oznacza to, że dźwigasz więcej niż potrzebujesz. Nasz nowy system baterii 360 Wh waży łącznie 1898 g, czyli prawie 400 g mniej niż poprzednio i oferuje niższą wagę Orbea Rise.

Akumulator 540 WH

Dla tych z Was, którzy regularnie chcą najdłuższych przejażdżek lub wolą korzystać z wyższych trybów wspomagania, nasz akumulator 540 Wh oferuje najdłuższy zasięg.

orbea sklep dystrybutor

Range Extender

Nasz RANGE EXTENDER RS oferuje dodatkowe 252 Wh na dłuższe przejażdżki. Po prostu włóż go do specjalnie zaprojektowanego koszyka na bidon, podłącz i ciesz się natychmiastową mocą. Orbea Rise najpierw wykorzystuje moc z RANGE EXTENDER co oznacza, że możesz go zostawić i kontynuować jazdę po jego użyciu.

orbea sklep dystrybutor

Inteligentna Ładowarka

Nasza inteligentna ładowarka zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie. Główny akumulator jest ładowany prądem 4 A, co zapewnia najszybsze ładowanie, a urządzenie Range Extender prądem 2 A.

orbea sklep dystrybutor

INTERFEJS RS

 

Pilot EN600-L

Nowy pilot Shimano EN600-L zawiera przycisk zasilania i łączność Bluetooth. Zestaw diod LED pokazuje poziom wspomagania i informuje o poziomie naładowania baterii. Zdalny kabel Di2 jest poprowadzony przez kierownicę, zapewniając możliwie najczystszy kokpit.

orbea sklep dystrybutor

RS Garmin IQ

Korzystamy z klasycznych danych GPS i komputera rowerowego. Opracowaliśmy unikalne narzędzie, które dostosowuje ekosystem Garmin IQ do naszej platformy RS ebike, dzięki czemu możemy mieć w naszym ulubionym liczniku rowerowym lub smartwatchu wszystkie dane, jakich tylko potrzeujemy.

 

TRYB WSPARCIA — POZIOM WSPOMAGANIA — KADENCJA — ZASIĘG — PRĘDKOŚĆ

orbea sklep dystrybutor

Rejestrowanie Danych

Wszystkie zarejestrowane informacje o jeździe są przechowywane w interfejsie Garmin IQ do dalszej analizy, udostępniania znajomym lub po prostu w celach informacyjnych do kilku miesięcy. Nie oczekuj, że to narzędzie będzie działać na jakimkolwiek innym rowerze, ponieważ jest to „przywilej” tylko dla szczęśliwych posiadaczy Orbea Rise.

orbea sklep dystrybutor

Geometria Trail

Zrównoważona geometria Orbea Rise jest szybka, wydajna, a przede wszystkim przyjemna na wielu różnych trasach.

orbea sklep dystrybutor

KONSTRUKCJA RAMY

 

Bezpieczny System Baterii (SBS)

Wyjmowanie akumulatora w celu ładowania wymaga wielu kompromisów konstrukcyjnych. Dodatkowe elementy montażowe zwiększają wagę i złożoność, a otwarcie dostępu do akumulatora zmniejsza sztywność ramy.

orbea sklep dystrybutor

Nasze SBS mocuje sztywnie akumulator na miejscu, w efekcie tworząc strukturę ramy bardzo podobną do twojego ulubionego roweru mechanicznego, zwiększając bezpieczeństwo, usuwając hałasy wydobywające się z pokrywy akumulatora oraz ograniczając możliwość uszkodzenia akumulatora.

 

Orbea Rise jest dla ludzi, którzy nie akceptują niczego, co nie jest najlepszym możliwym rozwiązaniem dla e-rowerów. Jesteśmy pewni, że nasz SBS spełni ich wymagania.

orbea sklep dystrybutor

MATERIAŁY

 

Jeden Orbea Rise – Dwa Materiały

Bez względu na to, którą ramę Rise wybierzesz, możesz być pewien, że wybierasz jeden z najlżejszych e-rowerów na rynku. Żaden inny e-rower o takim zasięgu i dostarczaniu mocy nie zbliża się do tej wagi.

orbea sklep dystrybutor

Carbon OMR

„Ramy OMR dodają do standardowego układu włókna o wysokim module i wysokiej wytrzymałości, aby poprawić stosunek sztywności do masy. Formowanie ram za pomocą form EPS oraz PU główki ramy i wkładki suportu zapobiegają marszczeniu i niezgodnościom w krytycznych strefach, pozwalając na użycie mniejszej ilości karbonu”.

orbea sklep dystrybutor

Najbardziej Zaawansowana Rama Aluminiowa

„Wykorzystując proces hydroformowania i potrójnie cieniowane rury, udoskonaliliśmy grubość ścianek, aby zmniejszyć wagę i wzmocnić strefy przenoszące naprężenia. Wykończenie o wysokim połysku pasuje do estetyki ramy karbonowej i zwiększa odporność na zmęczenie spawów”.

ZAWIESZENIE

 

Zrównoważone Zawieszenie Trail

Wsparcie zapewniane przez progresywne tempo wraz z właściwościami zapobiegającymi przysiadom głównego punktu obrotu sprawiają, że Orbea Rise jest wydajnym rowerem, który nie wysysa energii podczas ciągłych wysiłków

orbea sklep dystrybutor

Progresywne Zawieszenie

Progresywne zawieszenie jest elastyczne i aktywne, zapewnia doskonałą przyczepność, ale zwiększa się, aby kontrolować nieuniknione większe uderzenia. Rise ma umiarkowanie progresywną krzywiznę, na poziomie 22%, co zapewnia bardzo dobre odczucia na szlaku z naturalnym prowadzeniem, które uwielbiają użytkownicy Orbea Rise.

orbea sklep dystrybutor

INTEGRACJA

 

Elegancja Prostoty Jest Niezaprzeczona

Usunięcie wizualnych elementów rozpraszających uwagę i dodanie sprytnych rozwiązań pozwala cieszyć się jazdą.

Czysty Kokpit

Patrząc na czysty kokpit Orbea Rise, nie pomyślałbyś, że jedziesz na e-rowerze.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Wszystkie pozostałe kable są prowadzone przez stery, całkowicie uszczelnione i chronione dzięki naszemu systemowi SIC.

Mniej kabli, mniej hałasu, mniej rozpraszaczy, dzięki czemu możesz skupić się na jak najlepszej zabawie. Jak powiedzieliśmy, wybaczono by Ci, gdybyś zapomniał, że to jest e-rower – dopóki nie dotrzesz do następnego podjazdu.

orbea sklep dystrybutor

System SIC (SEALED INTERNAL CABLES)

Nasz system SIC prowadzi kable najlepszą drogą przez stery, Kable są niewidoczne od przedniego do tylnego trójkąta za pośrednictwem naszego wewnętrznego Cable Pass. Silikonowe zatyczki uszczelniają wszystkie porty wejściowe i wyjściowe, zapobiegając wnikaniu brudu i wilgoci, podczas gdy wysokiej jakości górne łożyska ze stali nierdzewnej zapewniają najwyższą niezawodność.

Nowy Link

Orbea Rise Carbon wykorzystuje nowy dwuczęściowy projekt połączenia. Mniej elementów oznacza mniej interfejsów, większą sztywność i mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się poluzuje. Dodatkowo stworzyliśmy miejsce w osi i wypełniliśmy je poręcznym 4-kluczowym narzędziem wielofunkcyjnym, które jest bezpiecznie utrzymywane na miejscu za pomocą magnesów. Zawsze miej pod ręką najczęściej używane narzędzia, aby szybko wprowadzać poprawki.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
.

Zoptymalizowana Osłona Portu Ładowania

Pożegnaj się ze słabo uszczelnionymi, niewygodnie umieszczonymi, nieergonomicznymi portami ładowania. Nasz port ładowania jest łatwo dostępny, a obrotowa pokrywa obraca się i zatrzaskuje na miejscu łatwo i bezpiecznie.

NIEZAWODNOŚĆ

 

SPIN BLOCK

Uszkodzenia zdarzają się od zbyt mocnego nacisku. Nasz lekki i prosty Spin Block zapobiega nadmiernemu obracaniu się kierownicy i uszkodzeniu pięknej ramy.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
.

Kokpit OC

Orbea Rise ma zamontowaną naszą kierownicę i mostek OC, upraszczając i integrując prowadzenie kabli oraz ograniczając grzechotanie i ocieranie. Nasz konfigurator MyO umożliwia dostosowanie wysięgu i wysokości kierownicy.

orbea sklep dystrybutor
.

Sztyca Regulowana

Wybierz najlepszą długość sztycy regulowanej do Twojego wzrostu, korzystając z naszego prostego kalkulatora. Istnieje również możliwość wyboru Fox Transfer SL.

orbea sklep dystrybutor

Opcje Widelca FOX

Wybierz między widelcami Fox 34 i 36, aby uzyskać najlepszą opcję na swoje szlaki. Istnieje kilka modeli widelców i amortyzatorów dostępnych za pośrednictwem MyO.

Wybierz Fox 34 i Float DPS, aby uzyskać najlżejszą wersję Orbea Rise, lub Fox 36 i Float X, aby uzyskać bardziej agresywną jazdę.

KOŁA OQUO

Kolekcja OQUO Control oznacza brak wymówek, z wyczuciem i kontrolą, aby działać na 100% przez cały dzień bez uszczerbku dla wagi i niezawodności.

Możesz wybrać między karbonowym MC32-LTD a aluminiowym MC32-TEAM. Aby stworzyć najlżejszy Orbea Rise, istnieje nawet opcja wyboru wysokowydajnego zestawu MP30-LTD firmy OQUO.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie