Skip to main content
orbea sklep dystrybutor

Wierzymy, że rowery elektryczne powinny jeździć jak każdy inny rower. Oznacza to, że powinny być naturalne i przyjemne, łącząc cię z jazdą i uwalniając od wszystkiego innego w sposób, w jaki może to zrobić tylko rower. Ebike powinien być zbiorem rozwiązań o wysokiej wydajności, które współpracują ze sobą, ale znikają w tle, gdy zaczynasz jeździć, pozostawiając Ci swobodę skupienia się na tym, jak dobrze się bawisz.

orbea sklep dystrybutor

PODĄŻAJ WŁASNYM SZLAKIEM

W Orbea mamy bardzo jasną wizję naszych e-rowerów, niezależnie od kategorii. Najważniejsza jest wydajność. E-rowery powinny sprawiać wrażenie żywych i naturalnych, a nie odrętwiałych. Proste rozwiązania oznaczają niższą wagę, lepszą niezawodność i lepiej wyglądające rowery. Podążanie za sprytnymi rozwiązaniami, a nie zawsze podążanie za stadem, pozwala nam poprawiać zasięg i osiągi oraz oferować lżejsze, lepiej prowadzące się rowery.

orbea sklep dystrybutor

NISKA WAGA LUB PEŁNA MOC

Wraz z ewolucją e-rowerów i rozwojem technologii stało się jasne, że potrzebne są różne rozwiązania, aby zaspokoić różne potrzeby rowerzystów.

Niektórzy użytkownicy szukają lżejszych e-rowerów z mniejszym wspomaganiem, podczas gdy inni chcą maksymalnej możliwej mocy. Lekkie e-rowery zazwyczaj oferują najbardziej zwinne prowadzenie, podczas gdy e-rowery o pełnej mocy są zwykle bardziej wydajne podczas zjazdów.

Rise to nasz lekki e-rower, maszyna na szlaki, oferująca duży zasięg i naturalne pedałowanie. Nasz ebike o pełnej mocy to Wild, potwór enduro, gotowy do ujarzmienia najdzikszych szlaków.

orbea sklep dystrybutor

RISE CZY WILD?

Wiemy, że nie ma uniwersalnego roweru, dlatego ciężko pracujemy, aby tworzyć wyjątkowe rowery z funkcjami, których potrzebujesz. Rozwiąż nasz prosty test, aby dowiedzieć się, czy Rise czy Wild jest dla Ciebie najlepszy.

JASNA WIZJA

Jak opracowaliśmy te e-rowery? Jest rzeczą oczywistą, że wymagało to wielu godzin projektowania i inżynierii. OOlab było kluczem do budowania prototypów i testowania koncepcji. Kierowanie wszystkim było bardzo jasną wizją tego, co chcieliśmy osiągnąć.

orbea sklep dystrybutor

KIEROWALIŚMY SIĘ POMYSŁAMI NA WYDAJNOŚĆ, PROSTOTĘ I SPRYTNE ROZWIĄZANIA.

NAWET JEŚLI OZNACZAŁO TO POSTĘPOWANIE W INNYM KIERUNKU NIŻ RESZTA RYNKU,  TO WŁAŚNIE WYRÓŻNIA NASZE EROWERY.

WILD – „NAJLEPSZY W TESTACH”

Naszym celem jest tworzenie doskonałych rowerów dla rowerzystów, którzy podzielają naszą pasję do jazdy na rowerze i zawsze cieszymy się, gdy zdobywamy branżowe nagrody. Jednym z najbardziej szanowanych testów porównawczych e-rowerów jest coroczny test E-Mountainbike, w którym porównano 30 najlepszych e-rowerów roku.

orbea sklep dystrybutor

E-MOUNTAINBIKE JUŻ ODWIEDZIŁ NAS W KRAJU BASKÓW, ABY BYĆ JEDNYM Z PIERWSZYCH, KTÓRE PRZETESTOWAŁY WILDA I OCZYWIŚCIE IM SIĘ SPODOBAŁ , ZAPROSZAJĄC NAS DO WZIĘCIA UDZIAŁU W COROCZNYM KONKURSIE NA NAJLEPSZY ROWER ELEKTRYCZNY.

W TYM KONKURSIE WILD ZNALAZŁ SIĘ NA TOPIE, ZDOBYWAJĄC NAGRODĘ „NAJLEPSZY W TEŚCIE”.

E-Mountainbike uwielbiał „ intuicyjne prowadzenie” Wilda, stwierdzając, że był to „najbardziej budzący zaufanie rower na całym polu testowym”. Wild w dużej mierze zawdzięcza to prowadzenie połączeniu lekkości i sztywności ramy, które tworzy nasz projekt SBS, i wspaniale jest, gdy nasza praca została doceniona przez najbardziej wymagających kolarzy testowych.
E-Mountainbike doskonale to podsumował:

„WILD SKUTECZNIE ŁĄCZY DOMYŚLNE PRZECIWIEŃSTWA, ŁĄCZĄC SPOKÓJ I ZWROTNOŚĆ, JAK ŻADEN INNY ROWER W TYM TEŚCIE”.

orbea sklep dystrybutor

Najlepszym odzwierciedleniem naszego przekonania, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi, jest nasz program MyO, który pozwala rowerzystom wybierać komponenty, a nawet kolory. E-Mountainbike pokochał możliwość skonfigurowania roweru do własnych potrzeb, stwierdzając, że:

„KONFIGURATOR MYO POZWALA NA NIEZLICZONE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI, ZARÓWNO POD WZGLĘDEM WYGLĄDU, JAK I SPECYFIKACJI, POZWALAJĄC ŁATWO PRZEKLIKAĆ DROGĘ DO WYMARZONEGO ROWERU”.

Zwrócili szczególną uwagę na możliwość wyboru różnych rozmiarów baterii i zmiany długości droppera, wykrzykując „ to niesamowite!”

„WILD PASUJE DO NAJSZERSZEGO ZAKRESU UŻYTKOWNIKÓW I ZASTOSOWAŃ, I DLATEGO ZDOBYWA ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO W NASZYM TESTIE GRUPOWYM „EMTB OF 2023″!”.

Dzięki E-Mountainbike, szczerze doceniamy tę nagrodę i każdego dnia będziemy nadal dążyć do opracowywania rozwiązań, które zachwycają najbardziej wymagających rowerzystów na całym świecie.

orbea sklep dystrybutor

RISE– „NAJLEPSZY ZAKUP”

Enduro Mag to jeden z najbardziej renomowanych i wymagających magazynów poświęconych rowerom górskim, jeśli chodzi o testowanie produktów. Chociaż ich głównym celem są muskularne rowery, bliskość lekkich e-rowerów oznacza, że również wchodzą na ich radar i uważają je za istotne dla swoich czytelników.

Pokochali poprzednią wersję naszego Rise i destrukcyjną filozofię, więc z radością pozwoliliśmy im przetestować najnowszy rower z nową konstrukcją ramy, nowym silnikiem, większą liczbą opcji akumulatorów i dodatkowymi integracjami.

orbea sklep dystrybutor

PODCZAS TEGO PORÓWNANIA DOKŁADNIE PRZETESTOWALI OSIEM ROWERÓW NAJCIEKAWSZYCH OBECNIE NA RYNKU, W EKSTREMALNYCH WARUNKACH, W TYM NASZ RISE.  POKOCHALI NOWY, ULEPSZONY ROWER I PRZYZNALI NAM  NAGRODĘ „NAJELPSZY ZAKUP”, NAJLEPSZA RÓWNOWAGA WYDAJNOŚCI I CENY, OPISUJĄC RISE JAKO „DOSKONAŁY KOMPROMIS MIĘDZY LEKKIMI EMTB I PEŁNOTŁUSTYMI ROWERAMI”.

orbea sklep dystrybutor

Główną koncepcją Rise jest Rider Synergy, w której nasz dostrojony silnik Shimano oferuje mocne, naturalne wspomaganie, a także około 50% większy zasięg niż inne e-rowery. Opracowanie tego we współpracy z Shimano wymagało dużo pracy, więc ekscytujące było zobaczyć, jak Enduro Mag docenia nasze wysiłki, stwierdzając, że:

„RISE OKAZAŁ SIĘ NAJSILNIEJSZYM WSPINACZEM W CAŁYM TESTIE.”

Oczywiście Rise jest jednym z najlżejszych e-rowerów w tym sektorze, a dzięki sztywności ramy oferowanej przez nasz system SBS Rise też uwielbia zjazdy, co podsumował Enduro Mag, stwierdzając, że:

„NIESAMOWICIE DOBRZE DZIAŁA NA ZJEŹDZIE, GDZIE PRZEKONUJE INTUICYJNĄ OBSŁUGĄ, DOSTARCZAJĄC MNÓSTWO ZABAWY”.

Dziękujemy Enduro Mag za dokładny test i wybranie Rise jako „Najlepszy zakup”.

TECHNOLOGIA CIĄGLE SIĘ ROZWIJA, MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NADAL BĘDZIEMY W CZOŁÓWCE, POPRAWIAJĄC WYDAJNOŚCI NASZYCH ROWERÓW ELEKTRONICZNYCH, SŁUCHAJĄC POTRZEB NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW I GONIĄC NASZE MARZENIE O IDEALNYM ROWERIE ELEKTRYCZNYM.

Edytuj zgody cookie