Skip to main content

Ypres, Flandria Zachodnia. Późny marzec.

Z autobusu zespół patrzy w niebo. Nie jesteśmy już we Włoszech, na zewnątrz jest zimno, wiatr porusza drzewami, a także flagami fanów, ogromnymi, pełnokolorowymi flagami przedstawiającymi zdjęcia ich idoli. Materiały falują mocno, dziś bez wątpienia zwycięży wiatr. Tylko ci, którzy wiedzą, jak się z tym dobrze porozumieć, dotrą do mety jako pierwsi.

Przynajmniej nie pada deszcz, w Gent-Wevelgem zawsze pada.

Zespół dopina szczegóły, nerwowy śmiech, koncentracja, podekscytowanie wyścigami i jednoczesny  strach przed wyzwaniami które staną na drodze.

Prezentacja drużyn, rytuał podpisów, publiczność im kibicuje, znają ich imiona, niektórzy dorastali z nimi, niektórzy są rodziną. Oni są gospodarzami, to Lotto –  to nie tylko kolarstwo, to kolarstwo belgijskie. To Lotto DSTNY.

orbea sklep dystrybutor

WIOSENNE KLASYKI ROZWIJAJĄ SIĘ STOPNIOWO: NAJPIERW BELGIA, WŁOCHY, A TERAZ PONOWNIE W BELGII NA WIELKI FINAŁ.

TO NIE TYLKO BELGIA, TO ARDENY, TERYTORIUM PEŁNE HISTORII, MIEJSCE OBU WOJEN ŚWIATOWYCH, KTÓRE JEST BARDZO OBECNE W POMNIKACH. TERYTORIUM PEŁNE HISTORII, SCENA EPICKICH ZWYCIĘSTW, NAPISANE PRZEZ MERCKXA, CIPOLLINIEGO CZY BOONENA.

orbea sklep dystrybutor

Właśnie rozpoczęły się „Święte Tygodnie” we Flandrii. Chociaż nie zawsze są tak święte. Śmierć i zmartwychwstanie, bruk i wiatr, ból i piękno w najcudowniejszych dniach w roku. W ciągu zaledwie siedmiu dni jedyna, niepowtarzalna, wielka wycieczka po Flandrii. Potem Scheldeprijs, Paris-Roubaix, Amstel Gold Race, La Fleche Wallonne, Liege-Bastogne-Liege i mnóstwo okazji dla zawodników.

orbea sklep dystrybutor

Czas wyczyścić i sprawić, że Orbea Orca Aero będzie jak nowa, w najbliższą środę na pewno będzie nam potrzebne. Nadchodzi kolejny wyścig, rasa tak piękna jak jej nazwa – Preludium do Ronde: Across Flanders.

Kibice, przygotujcie swoje flagi, bo prawdziwy doping musi się dopiero zacząć!

orbea sklep dystrybutor

Nie ma lepszego uczucia niż swobodne przesuwanie się w powietrzu. Orca Aero ma niższy stack i większy BB drop, co zapewnia lepszą aerodynamikę i stabilność. Absolutnie kluczowy czynnik w nadchodzących dniach.

Edytuj zgody cookie