Skip to main content

Z roku na rok poziom na WC Enduro UCI jest coraz wyższy. Wyścigi stają się coraz trudniejsze i bardziej wymagające, a poziom zawodników rośnie. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że ​​margines błędu jest bardzo mały, a przygotowania przed wyścigami muszą być jak najlepsze.

To jest Orbea Fox Enduro Team i tak żyjemy podczas UCI Enduro WC. Nie przegap okazji, aby śledzić i bliżej poznać zespół. Wyścigi już trwają, mityczne trasy Finale Ligure (Włochy) i nowe, świeże krajobrazy w ojczystej Bielsko Białej były świadkami udanych wyścigów zespołu w tym pierwszym okresie.

Obejrzyj film ze zmagań na WC Enduro UCI

„Po trudnym dla mnie roku 2023 jestem bardzo szczęśliwy, że stanąłem na podium w tym pierwszym wyścigu. Cała praca, którą wykonaliśmy z Gillesem (mechanikiem) i resztą zespołu w okresie przygotowawczym, została pozytywnie zauważona i czułem się znacznie bardziej komfortowo na rowerze. 

Martin Maesa.

W Bielsku-Białej przebita opona na pierwszym odcinku zmusiła go do wycofania się, ale zespół był tam, aby go wspierać. Flo Espiñeira pokazał, że ​​jest skupiony na powtórzeniu tytułu wywalczonego w zeszłym roku, wygrywając oba wyścigi:

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

„Jestem bardzo zadowolona z wyników, rozpoczęcie zawodów od wygrania obu wyścigów jest czymś niesamowitym. Rower po raz kolejny udowodnił, że jest idealny na te wyścigi. ” 

Flo Espiñeira.

Edgar z każdym dniem odzyskuje siły i poprawia swoje samopoczucie, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach uzyskanych w obu wyścigach.

„Czuję się coraz lepiej na rowerze. Wspaniale jest jeździć w tym zespole, wszystkie parametry roweru są dobrze dopasowane, co pomaga skupić się na wyścigach i czerpaniu z nich przyjemności”.

Edgar Carballo.

orbea sklep dystrybutor

Ale zwycięstwa to nie jedyny powód do świętowania w tym sezonie, ponieważ 50-lecie Foxa wniosło do zespołu powiew świeżości. Nowe widelce Podium Gold Edition zostały połączone z rowerami i odzieżą w dopasowanych kolorach, które zespół dostosował, aby uczcić dobre relacje między obiema markami, nadając zespołowi wizerunek odzwierciedlający jego wartość. Zespół na wagę złota, który pokazał, jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach i świętowanie w dobrych czasach.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Orbea Wild

Orbea Wild szturmem zdobyła sezon E-EDR. Wyposażony w nowy widelec Fox 38 Grip X2 w wersji Gold Edition, stylowo uczcił 50-lecie marki. Dopasowane niestandardowe koła Oquo MC32 Team przeniosły Orbea Wild prosto na szczyt podium.

Odkryj Orbea Wild

Edytuj zgody cookie