Skip to main content

Tour de Andalucía był w tym roku krótki, za krótki. Jeden z najbardziej wyczekiwanych wyścigów jako jeden z pierwszych w sezonie, zawsze witany z głodem, jaki odczuwamy, aby zawody rozpoczęły się po kilku, ale długich miesiącach oczekiwań, w dużej mierze musiał zostać odwołany z powodu protestów rolników .

Jeden etap, tylko jeden etap mógł przetrwać. W ubiegły piątek udało nam się zobaczyć zawodników na rowerach na niewielkiej, 5-kilometrowej trasie.

Jednak, jak mówią, w obliczu niepowodzeń najlepszą postawą jest zaakceptowanie tego, przyjęcie i uczynienie go swoim zwycięstwem.

I TO WŁAŚNIE ZROBIŁ ZESPÓŁ LOTTO-DSTNY Z MAXIMEM VAN GILSEM, JEŚLI TRASA MUSI BYĆ KRÓTKA, ZRÓBMY TO SZYBCIEJ.

orbea lotto dstny

Belg pokonał wszystkich rywali w 8 minut i 17 sekund. Van Gils wrócił do autobusu zespołu 10 sekund przed drugim w klasyfikacji Juanem Ayuso, gdzie otrzymał wiadomość, że został zwycięzcą etapu, a właściwie całego touru.

lotto dstny

Ta wymagająca jazda na czas z praktycznie każdym metrem podjazdu była dla kolarzy niemal klasycznym 10-minutowym sprawdzianem, jak przyznał Maxim:

„Szkoda, że pozostałe etapy zostały teraz odwołane, ale tak jest. To było właściwie porównywalne z 10-minutowym testem na obozie przygotowawczym. To dobry znak, że mogę wygrać i daje mi to pewność siebie na przyszłość”.

orbea sklep dystrybutor

Występ Flandriena zadziwił nawet prelegentów wyścigu, którzy świętowali przewagę, jaką miał już nad znanymi rywalami pod koniec swojej części wyścigu, co było jednocześnie pierwszym kontaktem Maxima z zawodami w tym sezonie.

ORCA AERO

Krótki i wymagający profil jazdy na czas był także świetnym sprawdzianem dla Orca Aero, której moc i wszechstronność dały znakomitą reakcję. Tysiące godzin i sesji w tunelu aerodynamicznym, testy na torze i ogromna wiedza na temat aerodynamiki, jaką przynosi doświadczenie Orbea, nie zmaterializują się, dopóki konkurencja nie da jej błogosławieństwa.

orbea sklep dystrybutor

JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI, MAŁA PRZYSTAWKA TEJ BARDZO KRÓTKIEJ RUTA DEL SOL POZOSTAWIA W NAS GŁÓD NA DUŻO WIĘCEJ.

Sezon zaczął się dobrze! Lotto-Dstny zaliczyło już trzy zwycięstwa tuż przed bramką. Obgryzamy paznokcie, nie możemy się doczekać!

ruta sol van gils

Edytuj zgody cookie