Skip to main content

Jako firma złożona z pasjonatów i kreatywnych inżynierów mamy jasny cel:

Opracowywać wyjątkowe rowery o wysokich osiągach dla zapalonych rowerzystów takich jak my. Chcemy podnieść poziom wrażeń z jazdy, niezależnie od tego, czy oznacza to szybszą, dalszą, czy po prostu większą przyjemność.

Choć stale rozwijamy kolejną generację rowerów, potrzebujemy także przestrzeni do odkrywania nowych rozwiązań i tworzenia technologii przyszłości. Dlatego stworzyliśmy nasz projekt OOLab, który pozwala nam na swobodne eksperymentowanie.

Dział pomysłów

∞ to skrót od słów “Orbea” i “Optymalizacja”. Jednak jest to też symbol nieskończoności, który doskonale oddaje nieograniczony charakter naszych badań. To przestrzeń, w której możemy eksperymentować bez ścisłej potrzeby sukcesu, miejsce, w którym jedynym celem jest nauka i pokonywanie ustalonych ograniczeń. Można pomyśleć o OOLab jako o naszym dziale pomysłów, w którym można zbadać wszystko, co jest wystarczająco interesujące.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Gdzie pasja jest testowana

Oddzielając te projekty OOLab od rozwoju konkretnego modelu roweru, tworzymy przestrzeń, w której nasz zespół i kluczowe marki partnerskie mają swobodę uwalniania swojej kreatywności i pasji.

OOLab to także miejsce, w którym gromadzimy wszystkich naszych wykwalifikowanych testerów, zawodników i ambasadorów, aby testować pomysły w prawdziwym świecie i maksymalnie wykorzystywać nowe rozwiązania na szlakach, drogach i torach wyścigowych.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Przetestuj, dostosuj, zakończ i spróbuj ponownie…. i tak w kółko

Projekt OOLab zaczyna się od pomysłu. Może to być problem, który chcemy rozwiązać, lub dostrzegana przez nas szansa na podniesienie jakości jazdy. Zazwyczaj pierwsze kroki stawiane są w laboratoriach, które utworzyliśmy w naszej fabryce w Kraju Basków, wyposażonych w niestandardowy sprzęt testowy.

Ale pasja do kolarstwa nie rozwija się wyłącznie w laboratoriach; w tym celu musimy przenieść nasze pomysły do ​​realnego świata. Musimy dopasować dane do odczuć i wrażeń, szukając tej magicznej iskry, która sprawia, że ​​jazda staje się lepsza.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Nie wszystkie pomysły się sprawdzają; tylko te najlepsze zostaną zastosowane w przyszłym rowerze Orbea.

orbea sklep dystrybutor