Skip to main content
orbea sklep dystrybutor

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe a lata 2018 – 2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

orbea sklep dystrybutor

Co sprawia, że firma Polsport zdobyła to wyróżnienie i stała się laureatem Diamentów Forbesa?

 

Rodzinne Wartości:

Polsport to nie tylko biznes, ale także pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Rodzinne korzenie stanowią fundament, który kieruje firmą ku sukcesowi. To zaangażowanie i wspólna wizja, które przyciągają klientów i pracowników.

Zgrany Zespół:

Pracownicy Polsportu, to rodzina, mimo że nie wszystkich z nas łączą więzy krwi. Nasze zgranie i współpraca przekładają się na jakość obsługi klienta i efektywność działania firmy.

Stabilność Finansowa:

Dzięki zdrowej kondycji finansowej, firma może inwestować w rozwój, nowe technologie i produkty.

Orbea – Kluczowy Partner:

Orbea to nie tylko rowery. To pasja, innowacja i jakość. Orbea to marka kompletna. W ofercie Orbei znajduje się pełne spektrum rowerów. Począwszy od rowerów dziecięcych, poprzez klasyne miejskie, MTB, szosowe lub gravele o umiarkowanej cenie aż do rowerów zawodniczych z certyfikatem UCI. Rowery Orbea mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów np. indywidualne pomalowanie na zlecenie klienta 9i to całkowicie za darmo). Zaufanie do marki przekłada się na lojalność i satysfakcję użytkowników. Polsport zawdzięcza część swojego sukcesu marce Orbea. Działalność marki Orbea, oparta na zachodnich standardach przedsiębiorczości, pozwalają firmie mówić “nie” populizmowi lub korporacyjnym nawykom i kierować się wyznaczone cele

Niezastąpieni klienci

Nic nie osiągnęlibyśmy  gdyby nie nasi klienci. Ich zaufanie, wyrozumiałość i pasja do kolarstwa sprawia, że każda współpraca to przyjemność. Wszyscy razem jesteśmy jedną wielką rodziną!

 

Polsport – to nie tylko firma, to historia, wartości i przyszłość. Ich sukces to wynik współpracy, zaufania i wytrwałości.

orbea sklep dystrybutor

Poznaj nas bliżej

orbea sklep dystrybutor

.

 

Agnieszka Wieczorek

Prezes zarządu firmy Polsport

.

 

Krzysztof Wieczorek

Dyrektor zarządzający

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor