Stroje i odzież pływacka Orca

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Dobre elementy garderoby do zastosowań sportowych powinny być produkowane z materiałów, które najlepiej sprawdzą się podczas eksploatacji w określonym środowisku. Dlatego prezentowana w tej kategorii odzież pływacka Orca jest wykonana z tkanin wyróżniających się optymalną elastycznością i odpornością na działanie chloru. Co więcej, można wybierać spośród kostiumów przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn oraz różniących się krojem i stopniem zabudowania. Asortyment zawiera stroje kąpielowe jedno- i dwuczęściowe. Można tu znaleźć także ubrania kompresyjne na ramiączkach lub z przedłużonymi rękawami.

Naszą ofertę odzieży przygotowaliśmy z myślą o sportowcach, którym zależy na tym, by stroje pływackie Orca spełniły wszelkie oczekiwania pod względem kroju, precyzyjne dobranego rozmiaru i właściwości. Wybrane modele ubrań kąpielowych wyróżniają się udogodnieniami w postaci zagiętych kieszeni czy hydrofobowej obróbki tkaniny kostiumu, która zapewnia wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej.

Profesjonalne kostiumy pływackie w ofercie POL-SPORT

W asortymencie znalazły się ubrania do pływania Orca, dzięki którym można liczyć na wysoki poziom komfortu nawet podczas długotrwałego przebywania w wodzie. Kostiumy kąpielowe występują w naszej ofercie w różnych rozmiarach, aby każdy sportowiec wybrał tu idealnie dopasowaną odzież. W efekcie będziesz nie tylko cieszyć się wygodą, ale też możesz bez przeszkód doskonalić swoje umiejętności i poprawiać własne osiągi.

Wszystkie stroje kąpielowe Orca produkowane są z elastycznych tworzyw, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki temu odzież do pływania nie ogranicza swobody ruchów.

Poznaj atuty ubrań do pływania marki Orca

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem strojów kąpielowych, które łączą w sobie najważniejsze zalety takiej odzieży. Ubrania Orca są trwałe, wygodne, a przy tym stylowo się prezentują. Kostiumy zachowują estetyczny wygląd nawet mimo intensywnej eksploatacji w wymagających warunkach, na które wpływa chlorowana woda. Zachęcamy do składania zamówień w POL-SPORT i osobistego poznania atutów strojów pływackich.