Skip to main content

Po raz kolejny Teamy Orbea XC stawiają sobie wysokie cele w sezonie 2024. A jeśli chodzi o cele, nie ma nic bardziej monumentalnego niż Cape Epic.

Teamy zmierzają na południe z marzeniami o podium w 20. edycji słynnego na całym świecie wyścigu etapowego. Od 17 do 24 marca stoczą 8-dniową bitwę o dominację na dystansie 700 kilometrów i ponad 16 000 m wspinaczki przez bezdroża Republiki Południowej Afryki.

Jest to nie tylko szansa na rywalizację z najlepszymi zawodnikami na świecie i przetestowanie naszych produktów, ale także okazja do ukazania wyścigu światu, podzielenia się historiami o pasji, harcie i pracy zespołowej. A teraz rzućmy światło na zawodników i zespoły z całego świata:

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Ibon Zugasti nie jest obcy na wrogim terytorium Cape Epic. Powraca po raz ósmy, tym razem z doświadczonym partnerem Darío Gadeo.

orbea sklep dystrybutor

Team będzie rywalizować z innymi drużynami  na Orbea Oiz M Team wyposażonymi w komponenty Shimano XTR i koła OQUO MP30LTD.

Kup Orbea Oiz M Team XTR

Po zeszłorocznym otarciu o zwycięstwo duet Orbea x LEATT x Speed ​​Company Racing, złożony z Georga Eggera i Lukasa Bauma, powraca i jest gotowy na rewanż.

orbea sklep dystrybutor

Ich ekskluzywna edycja Orbea Oiz z niestandardowym malowaniem i nowym systemem flight attendant zostanie wystawiona na ostateczny test.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

W kategorii Elite UCI ze swoim Oizem wyposażonym w Flight Attendant rywalizują także sportowcy Pump for Peace, Tumelo Makae i Unathi Nxumano.

 

Ta para nada widoczności projektowi o głębszym znaczeniu, jednocześnie pokazując, że każdy może wziąć udział w największym wyścigu XCM na świecie.

orbea sklep dystrybutor

Aby nie przegapić imprezy, Haimar Zubeldia i Julen Zubero również rzucają kapelusze w stronę ringu.

 

Po wyścigu w 2024 r. wezmą udział po raz drugi jako para. Baskijscy kolarze będą rywalizować z drużynami Oiz M-Teams na komponentach Shimano XTR i kołach OQUO MP30LTD.

Kup Orbea Oiz M Team XTR