Skip to main content

Cele marki Orbea

Dlaczego istniejemy i czego nasi klienci, zarówno dealerzy, jak i użytkownicy, mogą oczekiwać od nas jako marki, jako organizacji, po naszych produktach i usługach podczas każdej interakcji z Orbea? Cel marki powinien nas łączyć i kierować w dalszym rozwoju i ewolucji.

TWORZYMY I PRODUKUJEMY WYJĄTKOWE ROWERY, ABY INSPIROWAĆ KOLARZY, KTÓRZY PODZIELAJĄ NASZĄ PASJĘ DO JAZDY ROWEROWEJ I WIARĘ W UCZCIWE SPOŁECZEŃSTWO.

WARTOŚCI

Wartości marki orbea wyjaśniają, w jaki sposób robimy to, co robimy, i to one odróżniają nas od konkurencji – są głęboko zakorzenione w sercu naszej działalności i powinny kierować wszystkim, co robimy.

 

 

PASJA

Napędzani naszą pasją do jazdy na rowerze, żyjemy wydajnością i dążymy do doskonałości każdego dnia.

W Orbea wszyscy czerpiemy przyjemność z całego procesu – od pierwszej iskierki pomysłu do widoku naszych rowerów jeżdżących po całym świecie. Z pasją rzucamy wyzwanie konkurencji – niezależnie od tego, czy chodzi o produkty, obsługę klienta czy procesy wewnętrzne – nasz entuzjazm do doskonalenia nigdy nie słabnie.

orbea sklep dystrybutor

Nasz ekosystem badawczo-rozwojowy złożony z partnerów i uniwersytetów, kierowany przez nasz wewnętrzny zespół fanatyków kolarstwa, jest zdeterminowany w opracowywaniu rowerów zaprojektowanych z myślą o osiągach. Lepiej niż ktokolwiek inny rozumiemy, że nasza społeczność wymaga od nas przestrzegania najwyższych standardów, od produktu, przez doświadczenie, po etykę. To nieustannie motywuje nas do bycia najlepszymi.

Pasja w Orbea oznacza, że każde wyzwanie jest okazją do sprawdzenia się, opracowania lepszych produktów i zapewnienia użytkownikom dostosowanych do indywidualnych potrzeb, niezawodnych rozwiązań, z których możemy być dumni – za każdym razem. Wszystko, co robimy, wynika z naszej miłości do kolarstwa i dążenia do doskonałości

WYJĄTKOWOŚĆ

CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY, TWORZĄC UNIKALNE INNOWACJE, KTÓRE KONCENTRUJĄ SIĘ NA POTRZEBACH NASZYCH KLIENTÓW.

 

 

Struktura naszej działalności, jako spółdzielni, powoduje, że działamy inaczej. Współpracujemy, aby stale się rozwijać i ulepszać dla siebie, naszych partnerów, naszych dealerów i naszych użytkowników. Koncentracja na kliencie jest naszym kluczem do ewolucji – wiemy, że nasze relacje z innymi graczami pozwalają nam identyfikować wyzwania istotne dla użytkownika i wyjątkowy potencjał innowacyjny.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Staramy się spełniać marzenia rowerzystów zapewniając najlepszą obsługę i możliwość włączenia się w proces projektowania. Umożliwiamy naszym użytkownikom spersonalizowanie własnego, jedynego w swoim rodzaju roweru, pomalowanego i zmontowanego we własnym zakresie.

Wyjątkowość w orbea oznacza wszystko co robimy, od tego, jak działamy, przez to, jak współpracujemy ze sobą, z partnerami i rowerzystami, po to, jak budujemy rowery. Robimy to inaczej, zawsze szukając własnego sposobu na osiągnięcie celu.

UCZCIWOŚĆ!
JESTEŚMY ZOBOWIĄZANI DO TWORZENIA BARDZIEJ UCZCIWEGO SPOŁECZEŃSTWA.

 

Nasza spółdzielnia jest sercem i duszą naszej organizacji. Współpracę mamy we krwi i wierzymy w naszą odpowiedzialność wobec siebie nawzajem, wobec naszych klientów, naszych partnerów, naszej społeczności i społeczeństwa. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie równości społecznej poprzez nasze demokratyczne ideały i strukturę.
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Wierzymy w tworzenie środowiska, w którym możemy lepiej zrozumieć naszą pracę i relacje ze sobą, naszymi dealerami, partnerami i społecznością rowerową. Wierzymy, że uczciwość prowadzi do sukcesu. Wiemy, że suma każdego właściwego wyboru dokonanego lokalnie może mieć pozytywny wpływ na skalę globalną.

Uczciwość w ORBEA oznacza, że każdy ma głos, że mamy nastawienie „my” zamiast „ja” i że jeśli jedna osoba odniesie sukces, odniesiemy sukces wszyscy. Mamy swobodę projektowania naszego przeznaczenia, ale także odpowiedzialność za pozostawienie naszej społeczności lepszą, niż ją zastaliśmy.

PRODUKTY I USŁUGI

Produkty, które sprzedajemy i świadczone przez nas usługi są tym, czym się zajmujemy. Każdy rowerzysta jest inny, a nasze produkty i usługi (w naszym portfolio znajdują się rowery, akcesoria, komponenty i części zamienne) powinny zawsze przekraczać jego oczekiwania.

Zapewniamy spersonalizowane usługi i produkty o wysokiej wartości, które zbudowaliśmy wspólnie z użytkownikiem, mając na celu zapewnienie trwałego zaufania.

POWODY BY WIERZYĆ

Dlaczego wszyscy mogą wierzyć w to, co twierdzi Orbea? Każdy z naszych „Powodów do wiary” zawiera nasze przywiązanie do tych wartości.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

MODEL WSPÓŁPRACY
Jesteśmy jedyną międzynarodową marką rowerową na świecie, która jest spółdzielnią. Nasze nastawienie na współpracę dowodzi naszego przywiązania do uczciwości i odzwierciedla wyjątkowy sposób, w jaki działamy i współpracujemy. Wierzymy, że możliwy jest inny sposób zarządzania biznesem, w którym praca przeważa nad kapitałem i gdzie każdy ma wpływ.

WŁASNA PRODUKCJA
W Orbea produkcja jest wpisana w nasze DNA – mamy ponad 180 lat doświadczenia w precyzyjnej produkcji i pasję tworzenia. Posiadanie naszej siedziby i produkcji w tym samym miejscu pozwala każdemu, od sprzedaży, przez marketing, aż po malarzy, być częścią rozwoju. Malujemy, montujemy, testujemy i sprawdzamy nasze rowery we własnym zakresie. Ta kontrola jakości pozwala nam na ciągłą ocenę naszych procesów, ciągłe doskonalenie i gwarantuje jakość.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

W 1840 r. firma Orbea zaczynała jako producent broni, ale w 1931 r. przekształciła się w bardziej zrównoważoną działalność związaną z rowerami. Obecnie, dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w branży rowerowej, Orbea niezmiennie pozostaje siłą, pokonując wzloty i upadki. Nasze dziedzictwo pozwoliło nam zawsze lepiej identyfikować prawdziwe możliwości.

TERYTORIUM ROWEROWE
Kraj Basków to region zakorzeniony w swojej kulturze i tradycjach, ale zawsze patrzący w przyszłość, to miejsce, w którym narodziła się Orbea. Duch i krajobraz, które ukształtowały to, kim jesteśmy dzisiaj, odzwierciedlają nasz bliski związek z naturą i naszym środowiskiem. Drogi, którymi jeździmy na co dzień, są wykorzystywane do wielu wyścigów, w tym niektórych z najbardziej prestiżowych testów w kalendarzu.

Edytuj zgody cookie