Skip to main content

Dostawa Rowerów

Usługa dostawy wszystkich rowerów Orbea z naszej oferty jest darmowa. 

Oferujemy dwa sposoby dostawy rowerów.

  • DOSTAWA ROWERU*:

Wysyłka kurierska roweru złożonego, wyregulowanego, przygotowanego do użytkowania. W nielicznych przypadkach klient będzie miał obowiązek dokręcić kierownicę która będzie wstępnie zamontowana ale obrócona o kilkadziesiąt stopni w stosunku do prawidłowej linii w kartonie o wymiarach 195x52x122cm (nie dotyczy modeli dziecięcych rozmiary kół od 12” do 27,5”).

orbea sklep dystrybutororbea sklep dystrybutor

  • ODBIÓR W PUNKCIE PARTNERSKIM **:

Odbiór osobisty złożonego roweru w jednym z punktów odbioru (dotyczy całej oferty Orbea). Lista dostępnych punktów.

*Dostawa rowerów dziecięcych jest realizowana kurierem w kartonie.

** W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego w jednym z punktów partnerskich, prosimy o zapoznanie się z Polityką zwrotów. 

Dostawa pozostałych produktów

Usługa dostawy powyżej 199 zł jest darmowa. 

Koszty dostawy dla paczek o wartości poniżej 199 zł:

  • Paczkomaty Inpost 18,90 zł
  • Kurier DHL 19,90
  • Kurier DPD 19,90

Ważne informacje o przesyłkach

  • Realizacja zamówienia w naszym sklepie trwa zwyczajowo do 48h (pon-pt) ale w niektórych przypadkach niezależnych od Polsport może ulec zmianie, dla produktów dostępnych na miejscu. Czas realizacji zamówienia to czas, którego potrzebujemy na wysłanie Ci paczki. Czas doręczenia zależy od formy dostawy, którą wybierzesz. Dokładamy wszelkich starań, aby wysłać zamówione przez Ciebie produkty w jak najkrótszym czasie, jednak całkowity czas dostawy jest również uzależniony od firmy kurierskiej.
  • Każda przesyłka jest ubezpieczona! Proszę sprawdzić przy kurierze czy karton nie jest uszkodzony, otwarty, pognieciony itp.
    Masz prawo do sprawdzenia przesyłki przy kurierze celem sprawdzenia towaru. W przypadku uszkodzenia kurier musi spisać protokół szkody w momencie dostarczenia przesyłki.
  • Możesz śledzić swoją przesyłkę po otrzymaniu listu przewozowego z numerem.