Skip to main content

Odzież kolarska HIRU sezon 2024

Powiew świeżego powietrza

Idealne ubrania, niezależnie od warunków

Nowa kolekcja, trzy główne serie: Core, Advanced i Lab. Odkryj asortyment, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i dyscyplinie, i załóż HIRU podczas następnej przejażdżki.

KOLEKCJA HIRU LAB

Lekka i aerodynamiczna odzież skupiająca się na maksymalnych osiągach podczas wyścigów i zawodów.

Lab Jersey

Optymalne dopasowanie wyścigowe na całym tułowiu. Dodaliśmy materiał Skin 120 do rękawów i dekolt w kształcie litery V, aby zapewnić agresywne pozycje wyścigowe.

Koszulka  Lab Ultra Light

Ultralekka koszulka wyścigowa z ekskluzywnym materiałem ze srebrną nicią, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami odprowadzania potu i kontroli temperatury.

Technologia zwiększa wydajność

Aby oszczędzić te sekundy, potrzebujesz technologii mających na celu stworzenie lżejszej, bardziej aerodynamicznej odzieży, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, pozwalając Ci skupić się na najlepszych wynikach w historii.

orbea hiru

Zgrzewane rękawy i talia, dekolt w kształcie litery V, logo z tyłu, rękawy dzianinowe.

KOLEKCJA HIRU ADVANCED

Odzież o wysokich parametrach przeznaczona dla rowerzystów pokonujących długie dystanse, zarówno po drogach, szlakach, jak i torach.

Advanced Jersey

Idealna równowaga pomiędzy wydajnością i designem, lekkością i technologią z super miękkim materiałem w głównych panelach

Advanced Cargo Jersey

Dzięki miękkim i najbardziej oddychającym materiałom możesz cieszyć się najdłuższymi przygodami w terenie. Ultralekka tkanina siateczkowa na plecach poprawia wentylację, a dodatkowe wzmocnienia w ramionach zapobiegają otarciom.

Technologia na duże odległości

Dzięki najmiększym i najbardziej oddychającym materiałom możesz cieszyć się najdłuższymi przygodami w terenie. Ultralekka tkanina siateczkowa na plecach poprawia wentylację, a dodatkowe wzmocnienia w ramionach zapobiegają otarciom.

orbea sklep dystrybutor
odzież hiru

KOLEKCJA HIRU CORE

Pełen inteligentnych detali i zaprojektowany do codziennego użytku w każdych warunkach i terenie.

Core Jersey

Koszulka o klasycznym kroju dopasowująca się do każdego typu sylwetki, przeznaczona do codziennych treningów ze względu na wygodę, oddychalność i elastyczność.

Core Light Jersey

A superlight jersey built with 3 different fabrics to ride comfortably in the highest temps.

Codzienna wydajność

Wybraliśmy tkaniny, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas codziennego noszenia, nie zapominając o zaangażowaniu HIRU w technologię. W Twojej rowerowej szafie zawsze znajdą się elementy z tej kolekcji.

orbea sklep dystrybutor

PERSONALIZACJA

Spersonalizuj swoją odzież na wydarzenia, dla grup lub klubów

Niestandardowy, spersonalizowany, wysokiej jakości zestaw na Twoje wydarzenie lub klub. Z HIRU to proste! Nasz zespół projektowy może pomóc w stworzeniu stylu, który najlepiej pasuje do Twojej grupy, klubu lub wydarzenia, a szeroką gamę odzieży można spersonalizować.

hiru odzież

ZAINSPIRUJ SIĘ

Testujemy

Każdy produkt, który zasługuje na miano HIRU, przechodzi niezliczone kilometry testów w każdych warunkach. Wiele projektów i materiałów nie spełnia naszych standardów i tylko najlepsze z nich są w stanie to zrobić.

W tym celu stworzyliśmy zespół testowy HIRU, grupę kolarzy, którzy testują wszystkie nasze produkty, aby zagwarantować ich jakość w rzeczywistych sytuacjach.

Edytuj zgody cookie