Skip to main content

Rewolucyjny, elektroniczny system zawieszenia RockShox Flight Attendant SID będzie montowany w nowym Orbea Oiz 2024.  Marka Orbea zapowiedziała, że ​​ta amortyzacja będzie opcjonalnym wyborem w modelu Orbea Oiz M-LTD .

orbea sklep dystrybutor

ORBEA OIZ – STWORZONY DO LATANIA

Przejmij kontrolę. Nie akceptuj kompromisów. Orbea Oiz nie jest zwykłym rowerem MTB lub trail; to maszyna wyścigowa XC ze skokiem 120 mm, która wygląda równie dobrze, jak jeździ. Nowoczesna geometria i sprytne zawieszenie, zaprojektowane od początku z zamiarem skoku 120 mm, zapewniają dodatkową radość z każdej jazdy bez uszczerbku dla masy i wydajności. Krótko mówiąc, Orbea Oiz to najszybszy rower XC, który opuścił naszą fabrykę od ponad 180 lat

orbea sklep dystrybutor

Dzięki programowi do konfiguracji MyO, RockShox Flight Attendant jest teraz dostępny wraz z pełną paletą innych  możliwości konfigurowania. Oznacza to, że w modelu Oiz M LTD oprócz zawieszenia, można wybierać w szerokim zakresie komponentów, ergonomii i wykończeń MyO.

 

Obejrzyj film i dowiedz się więcej o RockShox Flight Attendant

Regulacja odchylenia umożliwia precyzyjne dostrojenie sposobu w jaki  Flight Attendant reaguje w trybie automatycznym na Twój styl jazdy i preferencje.

Adaptive Ride Dynamics (Adaptacyjna dynamika jazdy)

Ta inteligentna funkcja zbiera dane z Twoich poprzednich treningów, aby dokładnie obliczyć Strefy Wysiłku. Algorytm w sposób ciągły zbiera nowe dane i automatycznie aktualizuje się wraz z Twoją jazdą. W miarę wzrostu siły adaptacyjna dynamika jazdy dostosowuje się do Ciebie, gdziekolwiek jesteś.

orbea sklep dystrybutor

ten elektroniczny system sprawi, że maksymalnie wykorzystasz możliwości zawieszenia, co zapewni maksymalne osiągi i wyjątkowe prowadzenie. Już nigdy nie będziesz musiał tracić czasu na decyzje co do stopnia amortyzacji podczas jazdy, RockShox Flight Attendant zrobi to za ciebie.

orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie