Skip to main content
orbea sklep dystrybutor

Podróż z punktu A do B powinna być przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Diem to potężny elektryczny rower miejski, na którym możesz polegać, i zaufany partner, który wnosi odrobinę klasy do codziennych obowiązków.

Od pierwszej chwili wiesz, że wybierasz coś wyjątkowego, z wysokiej jakości komponentami i przemyślaną konstrukcją ramy, która zapewnia płynną jazdę.

Dynamiczny silnik Shimano EP6 lub EP8 i precyzyjne prowadzenie ułatwiają włączenie się w ruch uliczny.
Jasne, wbudowane światła, reagują na hamowanie i zapewniają bezpieczeństwo. 
Zintegrowana bateria została opracowana tak aby zagwarantować wydajność – w zależności od wybranej opcji możesz przejechać od 120 do 150 km na jednym ładowaniu! 
W większości modeli Orbea Diem znajduje się napęd paskowy który zapewnia czystość, niezawodność i wyjątkowo cichą pracę.

 Nie wtapiaj się w tłum. Codzienność właśnie zmieniła bieg.

Złap Diem i korzystaj z każdego dnia!

Złap Diem i korzystaj z każdego dnia!
orbea sklep dystrybutor

CO CZYNI DIEM WYJĄTKOWYM?

orbea sklep dystrybutor

Wydajność

Diamond Glide to opatentowana konstrukcja, która pozwala ramie wyginać się w pionie,
pochłaniając nierówności i zapewniając płynną jazdę po nierównych ulicach.

Połączenie naszego widelca z karbonu i szerszych opon pomaga pochłaniać nierówności. Nowa geometria Urban Diem utrzymuje niską i wyśrodkowaną wagę, co oznacza szybki refleks i wrodzoną stabilność, niezbędną do przedzierania się przez miejską dżunglę. Zaprojektowanie ramy, która spełni to wszystko, a jednocześnie ułatwi śledzenie tego, co dzieje się wokół ciebie, zapewnia równowagę i wymaga starannego przemyślenia.

Bezpieczeństwo wbudowane w każdą podróż

Każdy Diem ma wbudowany, zaawansowany technologicznie system oświetlenia, który włącza się automatycznie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i oświetlać drogę przed Tobą. Przednie światła włączają się automatycznie w nocy, aby zwiększyć Twoją widoczność, nawet jeśli ulice są ciemne. Oświetlenie dookoła sprawia, że jesteś zawsze widoczny, w dzień i w nocy, nawet z boku. Reaktywne tylne światła rozjaśniają się, sygnalizując hamowanie.

orbea sklep dystrybutor

Światło Supernova Starstream jest zintegrowane z kierownicą lub z przodu opcjonalnego bagażnika. Oprócz ochrony przed uszkodzeniem lub kradzieżą, usuwa to przeszkody z wiązki światła, dzięki czemu jesteś bardziej widoczny. Jeśli wybierzesz opcjonalne, podwójne światło Supernova Starstream, możesz z łatwością przełączać się między światłami mijania a jasnymi światłami drogowymi. Nasze reflektory, światła tylne i zintegrowane światła boczne są zgodne z normami StVZO.

orbea sklep dystrybutor

Nasz zintegrowany system Spin Block zapobiega zbyt dużemu
obrotowi kierownicy, co znacznie ułatwia załadunek i rozładunek roweru.

orbea sklep dystrybutor

Niezależnie od tego, który model Diem wybierzesz, możesz liczyć na solidne, wysokiej jakości opony z wewnętrznymi wzmocnieniami chroniącymi przed przebiciami i odblaskowymi paskami na bokach, dzięki którym będziesz widoczny.

W pokrywie silnika Diem ukryta jest przestrzeń do zamontowania airtagu, jeśli chcesz. Możesz zamontować AirTag lub dowolny kompatybilny tracker. Zaletą tego systemu jest to, że pozwala użytkownikom znaleźć najlepszą opcję dla specyfiki swojego miasta.

Diem objęty jest naszą Gwarancją Jakości, którą wspieramy dożywotnią gwarancją.

orbea sklep dystrybutor

Pełna moc, długi zasięg i inteligentne sterowanie

Akumulator 630 Wh wbudowany w rurę dolną wykorzystuje najnowszą technologię ogniw, aby pomieścić więcej ładunku na mniejszej przestrzeni. Daje to około 150 km zasięgu, czyli 9 godzin jazdy pomiędzy ładowaniami, co oznacza, że wielu rowerzystów będzie musiało ładować swój rower rzadziej niż raz w tygodniu. Typowe ładowanie trwa około 4 godzin. Jeśli szukasz najlżejszego możliwego Diem, wybierz nasz wysoce zoptymalizowany akumulator 540 Wh, który zapewnia wystarczającą moc nawet do 120 km.

Jako jeden z wiodących na świecie producentów silników do rowerów elektrycznych, silniki Shimano EP6 lub EP8 (w zależności od modelu) oferują prostą, niezawodną obsługę dzień po dniu, a także rozbudowaną sieć centrów serwisowych, jeśli kiedykolwiek ich potrzebujesz. Subtelna konsola pozwala na  łatwe sterowanie bez odrywania rąk od kierownicy. Dynamiczny silnik Shimano i precyzyjne prowadzenie ułatwiają włączenie się w ruch uliczny.

orbea sklep dystrybutor

Zintegrowane diody LED informują Cię, w jakim trybie pomocy się znajdujesz. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, możesz łatwo podłączyć telefon komórkowy, wpiąć go do dołączonego uchwytu i uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o systemie.

orbea sklep dystrybutor

System SBS bezpiecznie mocuje akumulator wewnątrz ramy roweru. Oprócz uniemożliwiania kradzieży akumulatora, SBS pozwala nam projektować lepiej wyglądające, cieńsze ramy, które są lżejsze i sztywniejsze, co zapewnia szybszą reakcję i większą kontrolę podczas śmigania po mieście.
Większość ludzi nigdy nie będzie potrzebować dodatkowego zasięgu, jaki oferuje akumulator modułowy, jednak warto zabrać go do biura w celu naładowania. Range Extender 252 Wh łatwo mieści się w koszyku na bidon i zapewnia natychmiastowe dodatkowe ładowanie.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Nowoczesny napęd paskowy to odpowiedź na miejskie problemy

Napęd paskowy jest czystszy, ponieważ nie ma potrzeby smarowania go, co może ograniczyć zabrudzenia ze smaru  na ubraniach i skórze. Już nigdy nie będziesz się wstydzić czarnego odbicia od łańcucha w swojej pracy!

W porównaniu z łańcuchem, napęd paskowy może być cichszy podczas jazdy. Pozwala to w pełni skupić się na jeździe i myśleć tylko o swoim celu. Paski napędowe nie wymagają tak częstego smarowania i konserwacji jak łańcuchy, co może oznaczać mniejsze nakłady czasu i pieniędzy na utrzymanie napędu. Paski mają dłuższą żywotność niż łańcuchy. Są wykonane z tworzywa sztucznego przez co nie rdzewieją i są mniej podatne na zużycie.  Napęd paskowy może zapewnić bardziej płynne i efektywne przeniesienie energii. Paski są elastyczne i nie trzeba ich regulować tak często jak łańcuchy.

orbea sklep dystrybutor

Wszystko czego potrzebujesz. I nic więcej.

Diem oferuje bagażniki tylne o wadze ładunkowej 20 kg i 30 kg kompatybilne z systemami Ortlieb i MIK wraz z opcjonalnym przednim bagażnikiem i koszem o wadze 10 kg. Nasz opcjonalny adapter sprawia, że Diem 10 i Diem 20 są kompatybilne z przyczepkami Thule, Burley, Croozer i Hamax. Diem 30 współpracuje z konwencjonalnymi adapterami osi przelotowej.

orbea sklep dystrybutor

Nisko zawieszona rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie, zwiększając bezpieczeństwo nawet w przypadku nieoczekiwanego zatrzymania. Konstrukcja ramy Diem utrzymuje górną rurę, która ma kluczowe znaczenie dla sztywności i dodaje kontroli i precyzji imponującemu prowadzeniu Diem.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Piasta ENOVIOLO AUTOMATIQ niczym automatyczna skrzynia biegów w samochodzie

Napęd AUTOMATiQ firmy Enviolo zawsze zapewnia optymalne przełożenie w Twoim rowerze Orbea Diem 10 – w pełni automatycznie. Inteligentne oprogramowanie zawsze oblicza idealne przełożenie i samodzielnie zajmuje się procesem zmiany biegów. System umożliwia także bezproblemową zmianę przełożeń pod obciążeniem i podczas pedałowania. Jednostka Enviolo AUTOMATiQ automatycznie zmienia na odpowiedni bieg na podstawie Twojej kadencji. Oznacza to, że nie musisz się już martwić o znalezienie optymalnego przełożenia. Możesz całkowicie skupić się na drodze!

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie