Skip to main content

Bądź mistrzem zabawy!

Orbea Laufey to nasz najbardziej zwinny i wszechstronny rower. Uważamy, że rower Orbea Laufey nie jest dostosowany do jednego typu rowerzystów, a nawet pokusimy się o stwierdzenie , że ta kochająca zabawę maszyna jest idealna dla każdego.

Orbea Laufey jest wszechmogący: jest luźnym i prostym rowerem trailowym, który idealnie sprawdza się na nowych terenach. Orbea Laufey może być czyimś pierwszym lub kolejnym rowerem. Jest niedrogi i dostępny, a do tego jest to rower niszowy, który pasuje do nawet najbardziej ekskluzywnej kolekcji. Jest przeznaczony dla początkujących i doświadczonych rowerzystów. Na nim możesz jeździć zarówno w lycrze, jak i w dżinsach. Orbea Laufey to specjalista od wszystkiego i przodownik zabawy dzięki 29-calowym kołom i widelcowi o skoku 140 mm.

rower trail, enduro, rower na szlaki, rower , orbea, laufey, pierwszy rower,

KOŁA 29” – oczywisty wybór

Do długich, szybkich przejażdżek po zróżnicowanym terenie i największej wszechstronności, koła 29” to oczywisty wybór dla Orbea Laufey. Szerokie opony 2,6” zapewniają większą powierzchnię styku, co oznacza większą przyczepność na zakrętach i podczas hamowania.

koła, opony, rowerowe, 29 cali, rower, orbea, laufey
.

Geometria trailowa

  • Większa stabilność –> Większy kąt główki
  •  Naturalne kąty –> Niższy dolny wspornik
  • Więcej miejsca do balansowania ciałem i łapania równowagi –> dłuższy kokpit
  • Stabilność przy dużych prędkościach –> dłuższy rozstaw osi
  •  Prawidłowa pozycja pedałowania –> większy kąt siodełka
  • Większa stabilność –> dłuższa sztyca
geometria, rower, trail, laufey, enduro, stbilny rower, orbea

Rama Orbea Laufey’a

Hydroformowane aluminium Orbea

Manipulujemy kształtami i grubością ścianek naszych rur aluminiowych, aby zwiększyć wytrzymałość i odporność na niepożądane zginanie. Wiele rur jest cieniowanych, aby zmniejszyć wagę w środku , z dala od naprężeń w złączach i strefach spawania.

LAUFEY,orbea, aluminiowa rama,

Stosowanie technologii aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja karbonu, gwarantuje, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie będą drugorzędne.

rama, rower, laufey, orbea
orbea sklep dystrybutor

KUTE JARZMO

Aby umożliwić maksymalny prześwit opon i zapewnić dużą sztywność, stworzyliśmy opatentowane jarzmo tylnego trójkąta, które jest kute, a następnie wykańczane CNC zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

WEWNĘTRZNE PROWADZENIE KABLI

Wewnętrzne prowadzenie kabli jest starannie prowadzone najlepszą ścieżką za główką ramy, bez tarcia i grzechotania.

orbea sklep dystrybutor

Niezawodność

Laufey został zaprojektowany tak, aby dostarczać dużo akcji. Utrzymując lekkość ramy, dążyliśmy do zwiększenia wytrzymałości wymaganej w przypadku roweru, który będzie intensywnie użytkowany. Cieniowane i hydroformowane rury zapewniają wytrzymałość tam, gdzie jest ona potrzebna.

Edytuj zgody cookie