Skip to main content
orbea orca aero 2024

KONFIGURATOR ORBEA MYO
ROWERY DLA KAŻDEGO

 

Mężczyzna czy kobieta, wysoki czy niski, stary czy młody: wszyscy jesteśmy inni. Dlatego tworzenie asortymentu bez możliwości dopasowania ergonomii nie ma dla nas sensu.

MyO pozwala wybrać różne komponenty do konfiguracji Orca i zapewnić, że znajdziesz idealne dopasowanie.

TERAZ JESZCZE WIĘCEJ OPCJI PERSONALIZACJI

Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Twój rower powinien to odzwierciedlać. Teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki jeszcze większej liczbie opcji projektowania i zmiany komponentów w naszym konfiguratorze MyO.

Każdy użytkownik jest wyjątkowy. Wszyscy wiemy, że szukanie tego samego typu roweru nie oznacza, że mamy na myśli ten sam rower… lub te same potrzeby. Są użytkownicy, którzy używają rower szosowy siedem dni w tygodniu i są tacy, którzy korzystają z niego mniej intensywnie.

Są tacy, którzy poddają swój MTB najbardziej niemożliwym przejażdżkom po szlakach i inni, którzy wolą cieszyć się swobodą w górach od bardziej zrelaksowanych terenów.

Niektórzy użytkownicy wolą inwestować w układ napędowy, inni wolą mieć najnowszy widelec na rynku; niektórzy szukają maksymalnej lekkości podczas składania elementów roweru, a inni zastanawiają się, czy mieć jedną, czy dwie tarcze…

Ostatecznie najważniejsze jest, aby rower był skonfigurowany dokładnie tak, jak chcesz: wybierając spośród różnych zębatek, kół, siodełka itp., aby wybrać te, które najlepiej pasują do sposobu, w jaki chcesz używać swojego roweru.

Krótko mówiąc, możesz posunąć się tak daleko, jak chcesz, personalizując swój rower.

 

Oto MyO, nasze zobowiązanie do wyprodukowania dla Ciebie dokładnie takiego roweru, jakiego potrzebujesz, takiego jak go zaprojektowałeś, na stronie orbea.com lub z pomocą sprzedawcy.

Spersonalizuj swój nowy rower orbea już teraz!
orbea sklep dystrybutor

WYBIERZ KOLORY

Oprócz możliwości wyboru koloru ramy, Orbea pozwala dostosować praktycznie każdy szczegół, taki jak logo Orbea, górna rura, naklejki, kolor sztycy. Możesz także określić, czy chcesz mieć błyszczące, czy matowe wykończenie.

DOPASUJ KOMPONENTY

Dostępnych jest wiele opcji zmiany komponentów, w zależności od modelu Orbea, który Cię interesuje.

 

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ ERGONOMIĘ

Wybór odpowiedniego rozmiaru roweru jest niezbędny dla Twojego komfortu i wydajności. Każda Orbea ma wiele opcji rozmiaru.

Personalizacja Orbea MyO nie kończy się tylko na zmianie komponentów, rozmiarze i kolorze; możesz także zoptymalizować swoją pozycję, dostosowując się do kluczowych punktów styku. W zależności od modelu i rozmiaru roweru dostępnych jest wiele opcji dotyczących długości korby, długości mostka i szerokości kierownicy.

 

 

NADAJ MU IMIĘ

Dodaj własny napis na ramie Orbea.

orbea sklep dystrybutor

Wartość personalizacji

Na początku działalności Orbea, kiedy w naszym małym warsztacie w Eibar zajmowaliśmy się produkcją pistoletów, już personalizacja była tym, co wyróżniało nasze produkty od innych: doskonałe wykonanie damascenu, złote i srebrne detale, grawerowanie inicjały klienta… celem było odzwierciedlenie tożsamości właściciela w produkcie.

Personalizacja pozostawała wartością w Orbea przez różne epoki, przez które przeszedł ten sektor: dostosowywanie rowerów do wymiarów każdej osoby, gdy model produkcji polegał na cięciu i spawaniu ram; oferowanie możliwości doboru komponentów po narzuceniu wymiarów przez zadaną geometrię; umieszczenie nazwiska rowerzysty na rowerze, gdy zaczęło się malowanie aerografem…

Jednak jeszcze kilka lat temu nigdy nie nadaliśmy nazwy temu powołaniu – które zawsze było w nas – tworzenia dla Ciebie dokładnie takiego roweru, jakiego chcesz.

Nazywamy to teraz sposobem udostępnienia Ci roweru tak wyjątkowego, jak Ty, MyOrbea (MyO).

orbea sklep dystrybutor

MyO czy MyOLite?

MyOrbea to personalizacja na różnych poziomach. W wielu przypadkach polega to po prostu na wybraniu ulubionych komponentów do idealnego roweru, a następnie zbudowaniu go przez nas: nazywamy tę opcję MyOLite i obejmuje ona cały asortyment szosowy, górski i triathlonowy Orbea.

Dzięki MyOLite możesz mieć rower np. z hamulcami zapewniającymi najlepsze wrażenia, kołami marki, której najbardziej ufasz, tarczą lub siodełkiem, które preferujesz… zamiast oferowanego modelu standardowego.

Ale są też użytkownucy, którzy chcą maksymalnej ekskluzywności, dlatego proponujemy MyO i wszystko, co oferuje dla wielu modeli: w najbardziej kompletnej wersji MyO, oprócz wyboru ulubionych komponentów, możesz także wybrać kolor lub kombinację kolorów ramy i umieść swoje imię na rowerze, który jest potencjalnie tak samo wyjątkowy jak Ty.

orbea sklep dystrybutor

Inny sposób działania

Model przemysłowy Orbea umożliwia zapewnienie takiego poziomu dostosowania i elastyczności bez dodatkowych kosztów dla użytkownika: Orbea nie jest magazynem rowerów. Jesteśmy producentami rowerów, posiadamy bardzo zaawansowane technologicznie zaplecze lakiernicze, a przede wszystkim wysoko wykwalifikowanych technicznie ludzi, którzy dopieszczają każdy etap procesu.

Ci, którzy malują i montują Twój spersonalizowany rower w całości w naszej siedzibie w Mallabia, są również wielkimi fanami rowerów i właścicielami firmy. Dlatego w pewnym sensie każdy rower MyO nosi ich nazwę, a także Twoją.

100% wszystkich rowerów Orbea ma już odbiorcę w momencie produkcji. Nasze plany są aktualizowane co tydzień, a nasza produkcja jest planowana codziennie: produkujemy tylko to, co uzgodniliśmy z naszymi dealerami i każdy z rowerów, które zamówiłeś u nas za pośrednictwem MyOrbea.

Ten model jest bardziej zrównoważony dla wszystkich. Jako klient wiesz, że Twój rower to nie produkt powstający na linii produkcyjnej, a coś stworzonego wyłącznie dla Ciebie. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że nawiążesz z nim szczególną więź emocjonalną, która sprawi, że będziesz o niego lepiej dbać i starać się, aby trwał jak najdłużej.

orbea sklep dystrybutor

Profesjonalne doradztwo

Dealer, jak zawsze, jest istotną częścią równania. Po pierwsze dlatego, że ich porady będą dla Ciebie bardzo przydatne przy podejmowaniu decyzji, które komponenty najlepiej odpowiadają Twoim cechom i sposobowi użytkowania roweru. Ale nawet jeśli sam go dostosujesz i odbierzesz w swoim zwykłym sklepie, będziesz nadal odwiedzać sprzedawcę, który będzie śledził ewolucję Twojego roweru przez cały okres jego użytkowania (dostarczając porad dotyczących regulacji, części zamiennych itp.).

orbea sklep dystrybutor

Tworzymy dla Ciebie

Dla nas MyO i MyOLite to stowarzyszenie, które zbudowaliśmy wspólnie z Tobą i wieloma innymi rowerzystami na całym świecie. To sposób pracy, który inspiruje nas do spełniania Twoich najbardziej ekskluzywnych pragnień lub po prostu do zbudowania dokładnie takiego roweru, jakiego potrzebujesz.

orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie