Skip to main content

Gravelowy model Orbea Terra 2024 debiutuje w nowej grafice i kolorach, a także wprowadza gamę produktów Oquo Road Control i Road Performance oraz zupełnie nowy model, który dołączy do rodziny.

terra, gravle, orbea, rower

Niekończące się odkrywanie, nocne przygody, wyboiste drogi i szutrowe szlaki – istnieje wiele pomysłów na to, czym jest gravel. Nie ulega wątpliwości, że rower gravelowy musi sprostać tym wszystkim wymaganiom, zapewniając kontrolę, prędkość i komfort, ale przede wszystkim pragnąć dobrej zabawy. Zaprojektowany od podstaw z myślą o jeździe gravelowej, Orbea Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim. Dodaj komfortu swoim przygodom na drodze, w końcu odkryj, dokąd prowadzi ten polny szlak, lub pozwól, aby Twoje podróże były jak najdłuższe. Istnieje szeroki świat, a Terra jest gotowa go odkrywać razem z tobą.

Sprawdź ofertę modeli Terra na sezon 2024

CO NOWEGO W ORBEA TERRA 2024?

orbea, terra, gravel, nowy, 2024

NOWA GRAFIKA I KOLORY:

Terra otrzymała nową grafikę i kolory zarówno dla wersji karbonowej, jak i aluminiowej. W modelach karbonowych nowe kolory to Cosmic Carbon View – Carbon i Olive Green (Gloss) Carbon, natomiast w przypadku aluminium nowe kolory to Artichoke (Matt) – Lilac (Matt), Blue Stone (Gloss) – Copper (Matt) ) i Infinity Green – Ivory White(połysk). Naturalnie dla Orbei wszystkie modele karbonowe można personalizować  za pośrednictwem MyO pod względem kolorów, ergonomii i komponentów.

NOWA GAMA KÓŁ:

Kolejną nowością Orbea Terra na rok 2024 jest dodanie gamy kół Oquo w praktycznie całej gamie. W zależności od modelu Terra zamontuje koła RC25 Team lub RC25 Pro z oferty Road Control. Oprócz tego będzie można wybrać także modele z gamy Road Performance takie jak RP35 czy RP45.

KOŁA TERRA, GRAVEL, ORBEA

NOWY MODEL Z DOSTĘPNYM CAMPAGNOLO EKAR:

Rodzina Terra powiększa się o nowy model M22TEAM 1X z zamontowanym Campagnolo Ekar.

Kup teraz!

CO SPRAWIA, ŻE TERRA JEST WYJĄTKOWA?

TERRA, GRAVEL ORBEA

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Gravel to wszechświat różnych użytkowników i terenów. Z tego powodu Terra to kompletna oferta zawierająca modele karbonowe i aluminiowe, oferując najbardziej kompleksowe rozwiązania, które nie pozostawią nikogo obojętnym.

PRZEŚWIT NA OPONY

Wiele opcji kół i opon pozwala Terra dotrzeć tam, gdzie zwykłe rowery szosowe nie są w stanie dotrzeć, z łatwością pokonując żwirowe drogi i znacznie poszerzając teren, który możesz przejechać.

Terra może być zamontowana z oponami 700c x 45 zapewniającymi prędkość i wydajność na drogach gruntowych, lub z bieżnikiem 650b x 50 zapewniającym wyjątkową trwałość i komfort przy dużej objętości, jeśli potrzebujesz nieco większej przyczepności.

TERRA, ORBEA, ROWER, GRAVEL

KOMPATYBILNOŚĆ Z WIELOMA NAPĘDAMI

Zaprojektowanie naszej ramy od podstaw dało nam możliwość rozwiązania problemu, który występuje w wielu ramach gravelowych. Mianowicie zapewnienie szerokiej gamy opcji układu napędowego bez utraty prześwitu na opony.

SCHOWKI LOCKR

Nasza rama karbonowa oferuje schowek wewnątrz rury dolnej, ukryty za koszykiem na bidon, gdzie jest miejsce na dętkę, pompkę lub nabój CO2, a także narzędzia.

Wszystko jest łatwo dostępne i bezpiecznie przechowywane z miejscem na przekąskę lub kluczyki do samochodu.

ORBEA, TERRA, SCHOWKI, ROWER, GRAVEL

TERRA  W WERSJI ALUMINIOWEJ – TOWARZYSZ NIEKOŃCZĄCEGO ODKRYWANIA

Wersja aluminiowa jest idealnym towarzyszem niekończących się eksploracji i przygód, oferując największą wszechstronność w naszej ofercie Terra. Zaawansowane hydroformowane aluminium i zoptymalizowany rozmiar rur maksymalizują komfort podczas długich przejażdżek, a zintegrowane punkty mocowania tylnego bagażnika pozwalają na montaż tylnych sakw. Kiedy tylko poczujesz potrzebę ucieczki, Terra H będzie gotowa.

ORBEA TERRA, ROWER, GRAVEL

TERRA W WERSJI CARBONOWEJ – SZYBKIE I LEKKIE PRZYGODY

Nasza Terra Karbonowa to najbardziej sportowa opcja w ofercie, szybka i lekka na boczne drogi lub przygody na szutrowych ścieżkach. Rama z włókna węglowego zapewnia idealne połączenie wagi, komfortu i wytrzymałości, a nasz system LOCKR dba o przechowywanie niezbędnych rzeczy. Dzięki naszemu programowi MyO Twoja Terra może być tak wyjątkowa, jak Twoje przygody.

orbea sklep dystrybutor

MYO: ZAPROJEKTUJ SWÓJ ROWER

Nieobce jest nam dążenie do wyrażania siebie i chęć tworzenia. Od lat program MyO umożliwia rowerzystom  personalizację Orbei w stopniu unikalnym w branży. Spersonalizuj kolor swojej Terry za darmo. Powiedz „NIE” standardowemu Bike In A Box oferowanemu przez naszą konkurencję. Oferujemy opcje komponentów MyO dla wielu modeli Orbea. Wymiana kół, korby lub innych komponentów jest możliwa w procesie składania zamówienia, dzięki czemu Twoja Orbea Terra dotrze do sprzedawcy w dokładnie takiej konfiguracji, jakiej pragniesz.

Edytuj zgody cookie