Skip to main content

ORBEA ONNA – WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ TUTAJ!

Rozpoczęcie przygody z rowerem górskim zaczyna się od początkowej ciekawości, iskry przygody oraz przeczucia, że jest wiele do odkrycia pod gałęziami wysokich sosen lub wśród malowanych pustynnych iglic. Po niepewnych wczesnych obrotach korby  pojawia się wydajność ruchu i umysłu, która na zawsze zmienia synapsy w mózgu. Przychodzi siła, znika dyskomfort – pojawia się jasność. To tutaj zaczyna się całe doświadczenie z rowerem górskim.

onna, orbea, rower mtb, góry, pierwszy rower

ORBEA ONNA OZNACZA KOMFORT I KONTROLĘ

Zaprojektowaliśmy Orbeę Onnę dla rowerzysty, który chce podbić szlak. Geometria roweru maksymalizująca wydajność i kontrolę jest idealna dla każdego rowerzysty, który zaczyna swoją przygodę z MTB.

onna rower, orbea, pierwszy rower, kontrola, mtb
rodzina, rower, pierwszy rower, mtb, przygoda

ZRÓWNOWAŻONE PROWADZENIE

Orbea Onna charakteryzuje się zrównoważoną geometrią i doskonałym prowadzeniem na szlaku, aby zmaksymalizować zabawę dla wszystkich rowerzystów. Dodaj rozmiary kół dopasowane do rozmiaru ramy, aby uzyskać idealne dopasowanie dla wszystkich rowerzystów, a Orbea Onna będzie gotowa na szlak.

ORBEA ONNA – TECHNOLOGIE I KOMPONENTY

Ze zwężającą się główką ramy zapewniającą szeroki wybór widelców amortyzowanych o skoku 100 mm, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi w całym zakresie oraz układem napędowym Shimano 1X w najlepszych modelach, Orbea  Onna jest przygotowany do jazdy. Dzięki dużej ilości miejsca na szerokie opony do rowerów górskich, zapewniające wygodę i przyczepność, Orbea Onna nie będzie ograniczać Twoich przygód.

orbea sklep dystrybutor

KOMPATYBILNY DROPPER

Orbea Onna jest w pełni kompatybilna z wewnętrznie poprowadzonymi sztycami regulowanymi 27,2 mm, dzięki czemu będziesz gotowy na wszelkie przygody, które przyniesie przyszłość

HYDRAULICZNE HAMULCE TARCZOWE

Hydrauliczne hamulce tarczowe 160 mm w każdym rowerze Orbea Onna.

GWINTOWANY DOLNY WSPORNIK

Gwintowane wsporniki dolne są łatwe w utrzymaniu i można je prosto wymienić przez w każdym serwisie.

ZWĘŻANA GŁÓWKA RAMY

Zwężana główka ramy i rura sterowa widelca zapewniają wytrzymałość i sztywność tam, gdzie są one potrzebne. Jednocześnie zmniejsza to wagę, dzięki aluminiowym rurom sterowym, i oferuje szerszy wybór wysokiej jakości widelców.

OSIE SZYBKO ZWALNIAJĄCE

Orbea Onna jest standardowo wyposażona w osie QR.

WEWNĘTRZNE PROWADZENIE KABLI

Wewnętrzne prowadzenie kabli jest starannie poprowadzone najlepszą ścieżką za główką ramy, bez tarcia i grzechotania.

orbea sklep dystrybutor

MOŻLIWOŚĆ MOCOWANIA BAGAŻANIKA

Kute haki zapewniają bezpieczne punkty mocowania dla szerokiej gamy bagażników.

orbea sklep dystrybutor

PODPÓRKA

Lewy tylny trójkąt roweru ma zintegrowany punkt mocowania podpórki.

ZAAWANSOWANA RAMA ALUMINIOWA

Zaawansowana aluminiowa rama  w rowerze Orbea Onna z profilowanymi rurami pozwala nam precyzyjnie dostroić jakość jazdy. Wystarczająco sztywny, aby być szybki i responsywny, wystarczająco podatny, aby zapewnić wygodę i kontrolę. W Orbea jesteśmy dumni, że model Onna jest gotowy na wszelkie czekające go szlaki.

rower, orbea onna, mtb, tani rower

ZNAJDŹ SWOJE IDEALNE DOPASOWANIE

Idealna jazda zaczyna się od idealnego dopasowania. Aby pomóc Ci znaleźć coś dla ciebie, Orbea Onna jest dostępna w czterech rozmiarach ram dopasowanych do dwóch rozmiarów kół.

rozmiar, rower, orbea, onna
onna na drodze, orbea, mtb, rower dla każdego

Edytuj zgody cookie