Skip to main content

Ciągle otrzymujemy reklamacje na produkty, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak KMC, ale po przyjrzeniu się okazują się gorszymi podróbkami. Jesteśmy świadomi tego problemu, ale prawie niemożliwe jest dla nas wykrycie wszystkich tych źródeł i podjęcie działań przeciwko producentom.

Obecnie dotyczy to naszych produktów z najwyższej półki – głównie KMC serii X – które są regularnie oferowane na głównych platformach sprzedaży online. Podróbki można rozpoznać po cechach udokumentowanych przez nas na produktach i opakowaniach.

Piratom produktów trudno jest skopiować nasze wysokiej jakości łańcuchy, które są wierne oryginałowi i mają taką samą wartość. Jednak łatwo jest skopiować pakiet, umieścić go w Internecie i sprzedać. Jeśli wtedy do Twojego domu trafi podrobiony produkt, który nie spełnia swojej funkcji, jest to z jednej strony irytujące, ale z drugiej strony ewentualne uszkodzenia innych podzespołów mogą być znaczne.

Dlatego nasza pilna rekomendacja dla Ciebie: kupuj tylko od dobrych specjalistycznych sprzedawców lub z godnych zaufania źródeł internetowych.

Pomaga to wszystkim uczciwym handlowcom. I to nam pomaga, ponieważ nie marnujemy siły roboczej w walce z piractwem produktowym, ale możemy włożyć całą naszą energię w dalszy i nowy rozwój produktów wysokiej jakości.

Produkty KMC: Do każdego systemu. Do każdego roweru. W dowolnym celu.

dystrybutor łańcuchów KMC

Edytuj zgody cookie