Skip to main content

Markę Orbea i zespół Lotto Dstny łączy historia związków z kolarstwem, zakorzeniona w terytoriach referencyjnych i zaangażowaniu społecznym.

orbea lotto dstny

Istnieją historie, które mają się rozwinąć i ścieżki, które łączą się dzięki wspólnym wartościom.

Z przyjemnością ogłaszamy, że Lotto Dstny i Orbea podpisały umowę partnerską, związek wynikający z głębokich przekonań zarówno marki, jak i zespołu, który zmaterializował się w ambicji osiągnięcia nowych celów zarówno w sporcie, jak i biznesie.

orbea sklep dystrybutor

Historia Lotto Dstny i Orbea

W swojej 38-letniej historii zespół Lotto Dstny stał się punktem odniesienia w peletonie, a Lotto jest najdłużej sponsorem kolarstwa w sporcie. Tymczasem Orbea ma 183 lata doświadczenia i wyścigowe DNA i stale dąży do doskonałości poprzez rozwój, co jest jedynym sposobem na zagwarantowanie długoterminowego sukcesu.

orbea sklep dystrybutor

Zarówno zespół Lotto, jak i Orbea mają korzenie na terytoriach pełnych pasji i posiadających długoletnie dziedzictwo rowerowe. Belgia, Euskadi i kibice w obu miejscach żyją i oddychają kolarstwem, ponosząc odpowiedzialność i honor, jaki się z tym wiąże. Orbea każdego dnia ciężko pracuje z entuzjazmem, aby umocnić osiągnięte pozycje, aby w dalszym ciągu generować bogactwo i dzielić się nim ze społeczeństwem.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

„Podobnie jak Lotto Dstny jesteśmy marką o silnej obecności na całym świecie. Dzięki tej współpracy pragniemy poszerzyć nasz wpływ i wzmocnić naszą rozpoznawalność na całym świecie” –

mówi Ander Olariaga, dyrektor ds. marki i komunikacji Orbea.

orbea sklep dystrybutor

Poza tymi podstawowymi wartościami obie strony mają także przekonanie, że jedynie przyjęcie doskonałości, zaangażowania i wytrwałości w codziennej pracy pozwoli im utorować sobie drogę do niezwykłych osiągnięć.

orbea sklep dystrybutor

„Lotto Dstny uważa Orbeę za idealnego sojusznika do dalszego ulepszania wydajności całej naszej struktury. Dostosowanie się do nowych rowerów było szybkie i zawsze widać chęć dalszej pracy nad ich rozwojem. Jestem pewien, że razem możemy osiągnąć wielkie osiągnięcia rzeczy” –

mówi Stéphane Heulot, dyrektor generalny Lotto Dstny.

orbea sklep dystrybutor

Ten projekt rowerowy wykracza poza nazwy i osoby. Lotto Dstny i Orbea łączą siły, aby rozpocząć nową erę, w której chcą inspirować zapalonych rowerzystów na całym świecie do wielkich marzeń.

Edytuj zgody cookie