Skip to main content

orbea sklep dystrybutor

Co sprawia, że Occam LT jest wyjątkowy?

GEOMETRIA

ATAKUJ NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWE TRASY

Occam LT stawia rowerzystów w idealnej pozycji do ataku. Oczywiście dodatkowa regulacja pozwala dostosować Occam LT do wszelkich przygód, jakie masz na myśli.

 

orbea sklep dystrybutor

AGRESYWNY, SZYBKI I GOTOWY NA ZABAWĘ!

orbea sklep dystrybutor

REGULACJA: ZMIEŃ GEOMETRIĘ W MNIEJ NIŻ 15 SEKUND

Regulacja pozwala ustawić Occam LT tak, aby pasował do wszelkich przygód, jakie masz na myśli. Dzięki naszemu nowemu systemowi Quick Flip zmiana geometrii zajmuje tylko kilka sekund. Sprytna konstrukcja oznacza, że wystarczy poluzować śrubę za pomocą klucza imbusowego 6 mm umieszczonego w tylnej osi i lekko pociągnąć górną rurę do góry. Zajmuje to mniej niż 15 sekund.

ZMIANA KĄTA GŁÓWKI O 0,5°

ZMIANA WYSOKOŚCI SUPORTU O 8 MM

STEEP’N’DEEP

Dzięki stromej rurze podsiodłowej, wszyscy rowerzyści powinni móc zamontować sztycę regulowaną o długości 230 mm. Podczas zjazdów opuść siodełko, aby nie przeszkadzało, otrzymując więcej miejsca i większą kontrolę. Jedynym sposobem są sztyce dropper o długim skoku!

orbea sklep dystrybutor

WYBIERZ ROZMIAR, KTÓRY PASUJE DO TWOJEGO STYLU

orbea sklep dystrybutor

ZAWIESZENIE

PROGRESYWNE ZAWIESZENIE TRAIL

Occam zawsze słynął ze swoich umiejętności wspinaczkowych i to się nie zmieniło. Przy progresywności około 22% Occam równoważy znajdowanie przyczepności ze spokojem przy większych uderzeniach. Dobrze współpracuje również z amortyzatorami sprężynowymi.

Skok widelca: 160 MM

orbea sklep dystrybutor

Skok tylnego amotyzatora: 150 MM

orbea sklep dystrybutor

WAGA

LEKKI POGROMCA SZLAKÓW

Occam LT jest niezaprzeczalnie lekki, ale już od pierwszej jazdy nie masz wątpliwości, że jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać każdej zaplanowanej przez Ciebie wyprawie.

orbea sklep dystrybutor

JAK TO OSIĄGNIĘLIŚMY?

KARBON OMR

Włókna karbonowe o wysokiej wytrzymałości i zaawansowane techniki produkcji pozwalają nam zużywać mniej karbonu przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości i sztywności.

orbea sklep dystrybutor

ASYMETRYCZNA KONSTRUKCJA

Przesunięte usztywnienie ramy pozwala nam usunąć materiał, jednocześnie ściśle kontrolując sztywność i obniżając wagę. To, że naszym zdaniem wygląda to również fajnie, jest prawie nieistotne.

orbea sklep dystrybutor

TE SAME DOŚWIADCZENIA NA SZLAKU. Z ALUMINIUM

Stosowanie technologii aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja karbonu, gwarantuje, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie będą gorsze. Obie wersje oferują schowek Lockr,  system SIC, Regulacja, Steep’n’Deep i wszystkie inne kluczowe funkcje.

Dla rowerzystów, którzy preferują aluminium, nasza rama High Polished Alloy to po prostu najlepsza aluminiowa rama, jaką możesz kupić, z dodatkiem karbonowego wyglądu.

orbea sklep dystrybutor

LEKKI, ALE WYTRZYMAŁY

Mamy pełne zaufanie do naszych produktów, a wszystkie nasze rowery objęte są dożywotnią gwarancją.

orbea sklep dystrybutor

PROJEKT I INTEGRACJA

WYPOSAŻONY W FUNKCJE ZAPEWNIAJĄCE PEWNOŚĆ NA SZLAKU

Occam LT jest wyposażony we wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby góry stały się Twoim placem zabaw.

 

System SIC

W pełni uszczelnione, wewnętrznie prowadzone linki.

orbea sklep dystrybutor

Ukryte i chronione

Przewody są w całości prowadzone od tylnego trójkąta do schowka LOCKR, skąd łatwo jest dotrzeć do główki ramy, jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba wymiany  linki.

orbea sklep dystrybutor

LOCKR

Niezależnie od tego, czy wybierzesz aluminium, czy karbon, możesz cieszyć się zaletami naszego zaktualizowanego schowka LOCKR z łatwiejszym dostępem niż kiedykolwiek. Przechowuj narzędzia, lunch, a nawet kurtkę za uchwytem na bidon, aby mieć do nich łatwy dostęp.

orbea sklep dystrybutor

FLP

Oś Fully Loaded Pivot (FLP) zawiera narzędzie wielofunkcyjne z imbusami 2,3,4 i 5 mm. Wszystkie narzędzia potrzebne do szybkiej regulacji pod ręką.

OCHRONA

CIESZ SIĘ CISZĄ

Occam wykorzystuje niestandardowe, współformowane plastikowe ochraniacze, aby chronić ramę przed uderzeniami i usuwać hałas łańcucha. Hałas w kablach jest eliminowany dzięki wewnętrznym prowadnicom kabli, ulepszonym silikonowym zatyczkom w punktach wejścia i wyjścia ramy oraz sprytnym kanałom łączącym przedni i tylny trójkąt.

SECOND SKIN

Occam jest gotowy na ciężkie wyprawy, a wymienna winylowa ochrona zapewnia nowe możliwości stylizacji, a także sprawia, że lakier na dłużej wygląda jak nowy. Piękno polega na tym, że jeśli znudzi Ci się wygląd lub chcesz odświeżyć swój rower, możesz go łatwo zdjąć i zastąpić innym projektem.

orbea sklep dystrybutor

W PEŁNI USZCZELNIONE ŁOŻYSKA

Całkowite uszczelnienie łożysk chroni je przed zabrudzeniem i zapewnia dłuższą trwałość oraz płynną pracę nawet w brudnych warunkach.

orbea sklep dystrybutor

ZINTEGROWANA PROWADNICA ŁAŃCUCHA

Lekka i prosta, zintegrowana prowadnica łańcucha zapewnia wystarczającą ochronę, aby mieć pewność, że łańcuch nie spadnie nawet na najtrudniejszych szlakach.

orbea sklep dystrybutor

NAJLEPSZE KOMPONENTY

KOMPONENTY OC

Komponenty OC zapewniają lepszą integrację niż kiedykolwiek wcześniej, a także dają wiele możliwości znalezienia idealnego dopasowania.

orbea sklep dystrybutororbea sklep dystrybutor

WYTRZYMAŁE KOŁA MC OQUO

Occam LT jest wyposażony w wytrzymałe zestawy koł MC firmy OQUO, maksymalizujące przyczepność i niezawodność.

orbea sklep dystrybutor

MYO

JESTEŚ WYJĄTKOWY, TWÓJ ROWER TEŻ POWINIEN BYĆ

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, nawet jeśli łączy nas wspólna pasja i nasze rowery też powinny być wyjątkowe. Dzięki naszemu prostemu konfiguratorowi MyO od Twojej wymarzonej jazdy dzielą Cię zaledwie kilka kroków.

orbea sklep dystrybutor

Edytuj zgody cookie