Skip to main content

Firma Orbea opracowała, w pełni nadający się do recyklingu, system pakowania rowerów.

Wszystkie komponenty w każdym rowerze Orbea są zabezpieczone za pomocą tektury i papieru bez zastosowania plastiku.

orbea sklep dystrybutor

Mamy tylko jedną planetę, ale czasami o tym zapominamy. Ziemia, to fascynujące miejsce, które zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy. Niestety my dajemy bardzo niewiele w zamian.

Jako firma musimy podejmować ważne, stanowcze i konsekwentne decyzje dotyczące troski o naszą planetę i wprowadzać zmiany  naszego stylu życia.

W Orbea oraz firmie Polsport słowa zawsze towarzyszą działaniom, zwłaszcza gdy chodzi o kwestie środowiskowe i społeczne. Dlatego, po skrupulatnym i sumiennym projektowaniu oraz testach, możemy wreszcie powiedzieć, że nasze opakowanie jest w 100% zgodne ze środowiskiem.

Od teraz opakowania używane we wszystkich naszych rowerach będą składały się w całości z materiałów nadających się do recyklingu.

orbea sklep dystrybutor

Przeprojektowanie naszych opakowań przyniosło podwójny rezultat.

Z jednej strony udało nam się stworzyć projekt całkowicie zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju. Zapewniliśmy spójność naszym opakowaniom i zminimalizowaliśmy ich ślad, jaki pozostawiają na planecie.

Z drugiej strony nowe opakowanie zapewnia rowerowi większe bezpieczeństwo dzięki odświeżonej konstrukcji.  Nie tylko zmodyfikowaliśmy materiały, ale znaleźliśmy idealny sposób, aby rower zmieścił się w pudełku i był chroniony tak dobrze, jak to możliwe podczas transportu. Dane nie kłamią! Po wielu testach i symulacjach uderzeń, odporność nowego opakowania znacznie wzrosła w porównaniu ze starą wersją. Nowe opakowania oraz ich konstrukcja jest mocniejsza i bezpieczniejsza niż kiedykolwiek.

orbea sklep dystrybutor

Wierzymy, że dbanie o planetę i jej utrzymanie jest zbiorową odpowiedzialnością. Nadal działamy, aby przyspieszyć te zmiany. Stworzyliśmy nasze nowe opakowanie, aby zapewnić Ci rowery w znacznie bardziej zrównoważony, spójny i przyjazny dla środowiska sposób.

W końcu w Orbea sposób, w jaki pakujemy, to sposób, w jaki myślimy.

Edytuj zgody cookie