Skip to main content

 

 

orbea sklep dystrybutor

WAGA

Szybki i lekki

Lekki, ale mocny, Occam SL może być idealną maszyną na szlaki i wielkie przygody. Model Occam SL M-LTD osiąga imponującą wagę 10,9 kg.

orbea sklep dystrybutor

JAK TO OSIĄGNĘLIŚMY?

orbea sklep dystrybutor

Karbon OMR

Włókna karbonowe o wysokiej wytrzymałości i zaawansowane techniki produkcji węgla pozwalają nam zużywać mniej karbonu przy zachowaniu wytrzymałości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

orbea sklep dystrybutorKarbonowy link

Przedłużacz amortyzatora wykonany z karbonu maksymalizuje sztywność i minimalizuje wagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

orbea sklep dystrybutorAsymetryczny projekt

Asymetryczna rama pozwala nam usunąć materiał, jednocześnie ściśle kontrolując sztywność i obniżając wagę. A to, że naszym zdaniem wygląda to również fajnie, jest prawie nieistotne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To samo doświadczenie Fast Trail, w aluminium.

Stosowanie technologii aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja karbonu, gwarantuje, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie będą drugorzędne. Dla rowerzystów, którzy wolą aluminium, nasza rama High Polished Alloy to po prostu najlepsza aluminiowa rama, jaką możesz kupić, z dodatkiem karbonowego wyglądu.

orbea sklep dystrybutor

Lekki, ale wytrzymały

Mamy pełne zaufanie do naszych produktów, a wszystkie nasze rowery objęte są dożywotnią gwarancją.

orbea sklep dystrybutor

Geometria Fast Trail

Zrównoważona geometria, która zapewni Ci idealną pozycję i zapewni większą płynność Twoich przygód.

Geometria

orbea sklep dystrybutor

Zawieszenie Fast Trail

Dostrojenie zachowania zawieszenia podczas pedałowania, co nazywamy przeciwdziałaniem ugięciom, zapewnia dużą skuteczność pedałowania i jest jednym z powodów, dla których Occam SL tak dobrze podjeżdża pod górę.

 

Skok amortyzatora 140 mm przód/tył

orbea sklep dystrybutororbea sklep dystrybutor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdalna blokada

Zdalna blokada jest dostępna w Occam SL. Blokowanie i odblokowywanie zawieszenia szybko staje się drugą naturą i gdy raz tego spróbujesz, nie będziesz chciał bez tego żyć.

 

Squidlock: nasz 2-pozycyjny pilot

Zaprojektowany do współpracy z opatentowaną technologią I-Line, zapewniającą łatwą kontrolę amortyzatora i sztycy regulowanej, a także integrację z zaciskami hamulcowymi w celu dalszego uproszczenia kierownicy.

I-Line

Nasza opatentowany system I-Line to po prostu najsmuklejsza, najbardziej bezpośrednia i najbardziej zintegrowana blokada na rynku.

Projekt i integracja

Occam SL jest wyposażony w wiele funkcji i jest gotowy na największe przygody

 

Steep&Deep

Ze względu na stromą rurę podsiodłową wszyscy rowerzyści powinni móc zamontować w Occam regulowaną sztycę o długości 230 mm. Podczas zjazdów opuść siodełko, aby nie przeszkadzało, dając więcej miejsca i większą kontrolę. Jedynym sposobem są sztyce o długim skoku!

orbea sklep dystrybutor

Wybierz rozmiar pasujący do Twojego stylu

Occam jest dostępny w czterech rozmiarach, S, M, L i XL, jednak Steep’n’Deep i jedna z najkrótszych rur podsiodłowych na rynku oznaczają, że możesz wybierać pomiędzy rozmiarami, aby uzyskać preferowany wysięg. Wybierz większy rozmiar, aby zmaksymalizować stabilność, lub wybierz mniejszy rozmiar, aby uzyskać więcej zabawy z Occamem.

orbea sklep dystrybutor

System SIC

W pełni uszczelnione, wewnętrznie prowadzone linki.

orbea sklep dystrybutor

Ukryte i chronione

Przewody są w całości prowadzone od tylnego trójkąta do schowka LOCKR, skąd łatwo jest dotrzeć do główki ramy, jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba wymiany  linki.

orbea sklep dystrybutor

LOCKR

Niezależnie od tego, czy wybierzesz aluminium, czy karbon, możesz cieszyć się zaletami naszego zaktualizowanego schowka LOCKR z łatwiejszym dostępem niż kiedykolwiek. Przechowuj narzędzia, lunch, a nawet kurtkę za uchwytem na bidon, aby mieć do nich łatwy dostęp.

orbea sklep dystrybutor

FLP

Oś Fully Loaded Pivot (FLP) zawiera narzędzie wielofunkcyjne z imbusami 2,3,4 i 5 mm. Wszystkie narzędzia potrzebne do szybkiej regulacji pod ręką.

Ochrona

Ciesz się ciszą

Occam wykorzystuje niestandardowe, współformowane plastikowe ochraniacze, aby chronić ramę przed uderzeniami i usuwać hałas łańcucha. Hałas w przewodach jest eliminowany dzięki wewnętrznym prowadnicom kabli, ulepszonym silikonowym zatyczkom w punktach wejścia i wyjścia ramy oraz sprytnym kanałom łączącym przedni i tylny trójkąt.

 

Second skin

Occam jest gotowy na trudne przygody, a wymienna winylowa ochrona zapewnia nowe możliwości stylizacji, a także sprawia, że lakier na dłużej wygląda jak nowy. Piękno polega na tym, że jeśli znudzi Ci się wygląd lub chcesz odświeżyć swój rower, możesz go łatwo zdjąć i zastąpić innym projektem.

orbea sklep dystrybutor

W pełni uszczelnione łożyska

Całkowite uszczelnienie łożysk chroni je przed zabrudzeniem i zapewnia dłuższą trwałość oraz płynną pracę nawet w brudnych warunkach.

orbea sklep dystrybutor

Zintegrowana prowadnica łańcucha

Lekka i prosta, zintegrowana prowadnica łańcucha zapewnia wystarczającą ochronę, aby mieć pewność, że łańcuch nie spadnie nawet na najtrudniejszych szlakach.

orbea sklep dystrybutor

Komponenty premium

Komponenty OC

Komponenty OC zapewniają lepszą integrację niż kiedykolwiek wcześniej, a także dają wiele możliwości znalezienia idealnego dopasowania.

orbea sklep dystrybutor

Lekkie i sztywne koła MP firmy OQUO

Occam SL jest wyposażony w szybkie koła MP firmy OQUO, minimalizujące wagę bez utraty niezawodności dla użytkowników rowerów trailowych.

orbea sklep dystrybutor

MyO

JESTEŚ WYJĄTKOWY, TWÓJ ROWER TEŻ POWINIEN BYĆ

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, nawet jeśli łączy nas wspólna pasja,  nasze rowery powinny być wyjątkowe.

 

orbea sklep dystrybutor