Skip to main content

Prezentacja maszyny enduro Orbea WILD!

Orbea Wild e-MTB i jego wyjątkowość!

Konstrukcja ramy

orbea sklep dystrybutor

LEKKA WAGA, DUŻA WYDAJNOŚĆ

Orbea Wild e-MTB i jego wyjątkowość! Przemyślana konstrukcja ramy, najlepsze materiały i technologie takie jak SBS pozwoliły nam zmniejszyć wagę przy jednoczesnej optymalizacji sztywności.

ZOPTYMALIZOWANA SZTYWNOŚĆ

Kluczem do swobodnego i łatwego prowadzenia Wilda jest sztywność ramy, szczególnie w przednim trójkącie. Rozsądne jest, że rowery elektryczne wymagają starannie dostosowanej sztywności, aby poradzić sobie z dodatkowymi siłami generowanymi przez ciężar akumulatora i silnika, jednak większość ram pogarsza to, aby umożliwić wyjęcie akumulatora.

orbea sklep dystrybutor

Akumulator SBS Wilds oznacza, że ​​rura dolna nie jest naruszona ani pod względem konstrukcji, ani konstrukcji, biegnąc bezpośrednio od suportu do główki ramy. W połączeniu z naszym najtwardszym węglem OMR pozwala to naszym projektantom osiągnąć idealną sztywność bez dodawania dodatkowej wagi, co zapewnia najlepsze prowadzenie.

REDUKCJA MASY 32%   

WZROST SZTYWNOŚCI 51%

MNIEJ CZĘŚCI  50%

WILD JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB, KTÓRE NIE SĄ GOTOWE ZAAKCEPTOWAĆ NICZEGO, CO NIE ZAPEWNIA NAJLEPSZEGO MOŻLIWEGO PROWADZENIA ROWERU ELEKTRYCZNEGO.

W dążeniu Wilda do jak najlepszego prowadzenia były to kompromisy, których nie mogliśmy zaakceptować, co doprowadziło do opracowania naszego bezpiecznego systemu akumulatorów, SBS, co oznacza, że ​​akumulator jest sztywno zamocowany na miejscu, a konstrukcja ramy jest bardzo podobna do Twojego ulubionego roweru non-e. -rower. Akumulator Wild można wyjąć w celu konserwacji, jednak należy go naładować na miejscu.

GEOMETRIA

STEEP&DEEP: PONIEWAŻ JEDYNYM SPOSOBEM SĄ DROPPERY O DŁUGIM SKOKU

Wprowadziliśmy Steep i Deep na naszym Rallonie i było jasne, że jeźdźcy i testerzy pokochali dodatkową kontrolę, jaką oferowała. Wdrożenie go w Wild wiązało się z poważnymi wyzwaniami ze względu na silnik i przełączniki, jednak jeśli mieliśmy stworzyć rower elektryczny najlepiej prowadzący się, wiedzieliśmy, że musimy to zrobić. I zrobiliśmy to!

DZIĘKI KRÓTKIEJ, PROSTEJ RURZE PODSIODŁOWEJ WILD ZAPEWNIA MIEJSCE NA REGULOWANE SZTYCE O DŁUGIM SKOKU WE WSZYSTKICH ROZMIARACH. Usuń to siodło z drogi, gdy robi się stromo i głęboko, jedynym sposobem są droppery o długim skoku.

DZIĘKI KRÓTKIEJ, PROSTEJ RURZE PODSIODŁOWEJ WILD ZAPEWNIA MIEJSCE NA REGULOWANE SZTYCE O DŁUGIM SKOKU WE WSZYSTKICH ROZMIARACH.

 

 

Usuń to siodło z drogi, gdy robi się stromo i głęboko, jedynym sposobem są droppery o długim skoku.

PRZYCZEPNOŚĆ 29ER ZE ZOPTYMALIZOWANYMI DOLNYMI RURAMI TYLNYMI

Integracja silników do rowerów elektrycznych często powoduje niepożądane zwiększenie długości tylnego trójkąta, co skutkuje mniej niż naturalnym prowadzeniem. Często producenci stosują koła 27,5″, aby zminimalizować ten efekt, nawet jeśli pogarsza to przyczepność tylnego koła, która ma kluczowe znaczenie w przypadku mocnych rowerów elektrycznych.

ZOPTYMALIZOWANE DOLNE WIDEŁKI WILD O ŚREDNICY 448 MM ZAPEWNIAJĄ NAJBARDZIEJ NATURALNE PROWADZENIE, PODCZAS GDY 29-CALOWE TYLNE KOŁO ZAPEWNIA PRZYCZEPNOŚĆ POTRZEBNĄ DO PRZENIESIENIA CAŁEJ MOCY NA TEREN.
orbea sklep dystrybutor

ZOPTYMALIZOWANA GEOMETRIA

Wild to przede wszystkim fantastycznie sprawny rower enduro i jako taki w dużej mierze ma taką samą geometrię, jaką można znaleźć w Rallonie.

orbea sklep dystrybutor

ROZWINIĘTA GEOMETRIA

Dłuższy i luźniejszy niż kiedykolwiek, z niskim przekrokiem i krótszą, prostszą rurą podsiodłową do pracy z dłuższymi sztycami regulowanymi.

KRÓTKA RURA PODSIODŁOWA

Krótkie rury podsiodłowe i długie regulowane sztyce dają możliwość wyboru rozmiaru ramy. Wybierz preferowany zasięg, a nie rozmiar dostosowany do przekroku.

DŁUŻSZY, NIŻSZY I LUŹNIEJSZY

Świetna stabilność, naturalne pokonywanie zakrętów i pewność przy dużej prędkości.

STROMY KĄT SIEDZISKA

Właściwa pozycja pedałowania

E-BIKE TUNED BB DROP

Wysokość suportu i długość korby zapewniają wydajność na technicznych podjazdach.

E-OPTYMALIZOWANA KINEMATYKA

Zawieszenie roweru elektrycznego jest złożone, potrzebujemy maksymalnej przyczepności, aby zarządzać dodatkową mocą, ale musimy także radzić sobie z nieuniknionymi dużymi uderzeniami, które wiążą się z większą prędkością i masą. Magia dzieje się jednak w środkowej części podróży, gdzie rowery spędzają 90% swojego czasu. Tutaj starannie dostrojone zawieszenie może ożywić rower i przywrócić całą radość z jazdy. Praca zawieszenia w dużej mierze decyduje o tym, dlaczego WILD jest tak naturalny i zwinny, daje Ci kontrolę i angażuje Cię w jazdę.

orbea sklep dystrybutor

JEDNOSTKA NAPĘDOWA

INTELIGENTNY SYSTEM BOSCHA

Najnowsze układy silników BOSCH oferują najwyższą moc, zasięg i szybkość reakcji, a także oferują więcej możliwości połączeń niż kiedykolwiek.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

BATERIA 750 WH

Dla tych z Was, którzy chcą wolności, jaką daje ogromna wewnętrzna bateria Wild o pojemności 750 Wh, jest ona dostępna we wszystkich rozmiarach. Dodanie dużego akumulatora do małej ramy nie jest łatwe i często wymaga kompromisu w konstrukcji rury dolnej lub obszarze suportu, jednak nasz system akumulatorów SBS pozwala nam zaoferować zarówno większy akumulator, jak i zoptymalizowaną strukturalnie ramę.

LŻEJSZA OPCJA 625 WH

Chociaż wiele osób będzie chciało wolności, jaką zapewnia większy akumulator 750 Wh, niektórzy będą preferować mniejszą wagę i niższy koszt mniejszego akumulatora 625 Wh. 20% mniej baterii i 900 g mniej wagi, dzięki naszemu programowi MyO, to Twój wybór.

orbea sklep dystrybutor

INTEGRACJA

CZYSTY KOKPIT: BRAK ZAKŁÓCEŃ, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ SKUPIĆ SIĘ NA SZLAKU

Patrząc na czysty kokpit Wild, nie pomyślałbyś, że jedziesz na rowerze elektrycznym. Bezprzewodowy pilot łączy się z wyświetlaczem zintegrowanym w górnej rurze, a wszystkie pozostałe kable są poprowadzone przez stery, całkowicie uszczelnione i chronione dzięki naszemu SIC system.

orbea sklep dystrybutor

USZCZELNIONE, WEWNĘTRZNE KABLE WYGLĄDAJĄ ŚWIETNIE I CHRONIĄ PRZED BRUDEM

Nasz system SIC prowadzi kable najlepszą ścieżką przez zestaw słuchawkowy, przez wewnętrzne prowadnice i w niewidoczny sposób od przedniego do tylnego trójkąta za pośrednictwem naszego Cable Pass.

Zatyczki silikonowe uszczelniają wszystkie porty wejściowe i wyjściowe, zapobiegając przedostawaniu się brudu i wilgoci, a wysokiej jakości górne łożyska ze stali nierdzewnej zapewniają najwyższą niezawodność.

PROWADZENIE KABLI PRZEZ STERY, A NIE WOKÓŁ GŁÓWKI RAMY, ZMNIEJSZA DŁUGOŚĆ KABLA, RUCH I OGRANICZA CIASNE ZAKRĘTY PODCZAS KIEROWANIA.

Nasza specjalnie zaprojektowana płytka sterów sprawia, że ​​wymiana mostków, przekładek, linek i hamulców jest tak łatwa jak nigdy dotąd, a także eliminuje tarcie i grzechotanie, które może wystąpić w tradycyjnych systemach.

 

SIC jest zoptymalizowany zarówno pod kątem tradycyjnych, jak i elektronicznych systemów zmiany biegów.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

PRZEPUSTKA KABLOWA

PIERWSZA WŁAŚCIWIE ERGONOMICZNA OSŁONA PORTU ŁADOWANIA

NIEZAWODNOŚĆ

ZAUFAJ SWOJEMU POJAZDOWI

Nasze zaufanie do naszych produktów wynika z naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie projektowania i produkcji, popartej naszym obszernym programem testów. Nasze laboratorium testowe to sala tortur dla ram, gdzie są one przypinane do naszych opatentowanych niezawodnych platform i poddawane działaniu punktu krytycznego, mierząc całkowitą wytrzymałość, sztywność i odporność na zmęczenie.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

OCHRONA BLOKU WIROWANIA

Awarie zdarzają się, gdy mocno naciskasz. Nasz lekki i prosty blok obrotowy zapobiega nadmiernemu obracaniu się kierownicy i uszkodzeniu pięknej ramy.

USZCZELNIONE ŁOŻYSKA

Ciężka praca nad uszczelnieniem głównych łożysk osi obrotu, które są najbardziej narażone, zwiększa ich żywotność i pomaga utrzymać optymalną pracę zawieszenia w brudnych warunkach.

PŁYTA PODWOZIA SILNIKA

Specjalnie formowana płyta podwozia silnika chroni silnik i ramę.

MATERIAŁY

WYSOKOWYDAJNY STOP LUB KARBON

Niezależnie od tego, który materiał wybierzesz, możesz mieć pewność, że Twój Wild to połączenie najbardziej zaawansowanych materiałów, najlepszych projektów i najwyższych standardów produkcyjnych.

orbea sklep dystrybutor
orbea sklep dystrybutor

KARBON OMR

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA RAMA ALUMINIOWA

link do strony producenta www.orbea.com/pl-en/

Edytuj zgody cookie